„Neišeik“ sukūriau gana seniai, po ar „Akvariumo“ metu (realybės šou, kuriame Tomas dalyvavo 2002 m. – red.)... Jaučiau, kad reikėjo kažką sukurti, tai ėmiau ir sukūriau... kažką“, – šypsosi saviironijos nestokojantis Tomas Krivickas-Psichas.

Pasak „Skamp“ vokalistės Ericos Jennings, ši daina jai ir kitiems grupės nariams – Viliui Alesiui ir Viktorui Diawarai – seniai labai patiko: „Jau kurį laiką norėjome ją įrašyti kartu su Tomu, tik nebuvo progos. O šiemet jis buvo trumpam grįžęs į Lietuvą, į mūsų bendros pažįstamos gimtadienį, ten ir sutarėme, kad atėjo laikas ir reikia keliauti kartu į studiją.“

„Nepamenu, kada susipažinome, bet ryškiai atsimenu, kai pirmą kartą juos pamačiau. Tai įvyko tuometiniame kino teatre „Lietuva“. Visi trys tokie gražūs ir pasipuošę ėjo į kažkokį filmą. Aš, aišku, labiausiai žiūrėjau į Ericą“, – prisiminimais su šypsena veide dalinasi T.Krivickas. Jau kurį laiką Tomas gyvena Olandijos sostinėje Amsterdame ir į Lietuvą grįžta tik kartkartėmis.

Tačiau Erica Jennings išduoda, kad jubiliejiniame „Skamp“ koncerte Psichas taip pat dalyvaus. Be jo klausytojų laukia ir daugiau netikėtų svečių ant scenos.