Kaip rašoma pranešime spaudai, tai yra pirmasis singlas iš kitais metais išleidžiamo albumo „Tavo mylimiausia daina“, kurį Kazimieras Likša pristatys koncertuodamas didžiuosiuose šalies miestuose.

„Daina „Mieloji, tai tu“ – tikriausiai daugiausiai sentimentų turintis naujojo albumo kūrinys. Tai daina, kuriai melodiją kurti pradėjau dar 2017-ųjų vasarą, o pilnai užbaigiau likus savaitei iki mano vestuvių“, –sako Kazimieras Likša. „Tai buvo pats gražiausias metas mano gyvenime. Visi pasiruošimo darbai, jaudulys ir laukimas, o galiausiai ir pati šventė buvo ypatinga ir daug gražesnė nei kada galėjau įsivaizduoti. Tuo metu tiesiog norėjosi savo būsimai žmonai pasakyti dar kartą, kokia ji man svarbi ir reikalinga. Todėl kuriant vaizdo klipą daugelis idėjų atkrito, liko tik ta, kurioje buvo mažiausiai melo. Tai paprastas vaizdo klipas, kuriame yra užfiksuotas svarbiausias dalykas mano gyvenime – Vismantės ir mano santykiai".

Naująjį albumą „Tavo mylimiausia daina“, kuris vadinasi taip pat, kaip ir koncertinis turas, atlikėjas dedikuoja savo žmonai, nes visos dainos vienaip ar kitaip yra susijusios su judviejų bendru gyvenimu ir patirtais įvykiais. Naujas dainas Kazimieras Likša įrašė padedamas „Ymir Audio“ studijoje dirbančio norvegų prodiuserio Snorre Bergerud.

„Žinau, kad atlikėjai neretai taip kalba apie savo naujus darbus, tačiau šį kartą galiu drąsiai sakyti, kad tai yra stipriausias mano muzikinis darbas. Ypatingai muzikine prasme“, – teigia Kazimieras Likša. „Prie to smarkiai prisidėjo prodiuseris Snorre Bergerud. Išgirdęs tik akustines dainų versijas, jis buvo įsitikinęs šio albumo sėkme ir neleido man tuo abejoti. Šį kartą nebandžiau specialiai bėgti nuo savęs, o atvirkščiai mėginau pripažinti tai, kuo esu iš tiesų. Tiesiog ateikite ir pasiklausykite, tikiu, kad kiekvienas albume rasite kažką artimo sau“.

Prieš dvejus metus pradėjęs solinę karjerą ir jau pristatęs debiutinį albumą, daugumai gerbėjų žinomas kaip buvusios muzikinės grupės „Karma“ vokalistas ir dainų autorius Kazimieras Likša savo kelią muzikoje pradėjo 2009 m., kada vos baigęs mokslus buvo pakviestas „apšildyti“ Andriaus Mamontovo „1000 koncertų turo“ koncertus.

Tais pačiais metais Kazimieras įkūrė grupę „Karma“, kuri gyvavo iki 2015 m. „Karma“ išleido mini-albumą „Kitaip“ EP ir du studijinius albumus „Užsimerksiu“ bei „Gyvenimo pradžia“. Grupė „Karma“ surengė keletą turų po Lietuvą, taip pat koncertavo Lenkijoje, Vokietijoje, Šveicarijoje, Airijoje ir Anglijoje. 2013 m. grupė buvo pristatyta „Geriausios metų roko grupės“ titului laimėti „M.A.M.A.“ apdovanojimų ceremonijoje.

Savarankišką karjerą pradėjęs Kazimieras Likšą 2017 m. išleido debiutinį solo albumą „Per pusę“ ir geriausių grupės „Karma“ bei savo dainų rinkinį, kurį įrašė kartu su styginių orkestru. Abu albumai buvo pristatyti koncertinėse gastrolėse po Lietuvą. 2018-uosius metus Kazimieras Likša pradėjo triumfuodamas – „MAMA“ apdovanojimuose jis buvo nominuotas „Geriausio metų atlikėjo“ prizui laimėti, dėl kurio varžėsi su Donatu Montvydu, „Ten Walls“ ir „Daddy Was A Milkman“.

Naujuosius metus Kazimieras Likša pradės išleisdamas kartu su žinomu norvegų prodiuseriu Snorre Bergerud įrašytą naują solo albumą „Tavo mylimiausia daina“, kurį pristatys koncertuos Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.