„Ši daina man gimė galvojant apie tokias akimirkas, kai tiesiog norisi maksimaliai atsiplėšti, maksimaliai išsitaškyti ir apie nieką negalvoti. Tada dažniausiai šoki, gal net vienas. Tada esi laisvas, tada esi nuo nieko nepriklausomas. Tai pagrindinė šios dainos mintis – visiška laisvė. „Po vieną“ yra bene laukiamiausia publikos daina nuo pat tos dienos, kai pirmą kartą ją atlikau. Šokių aikštelėje per šitą kūrinį visada įsisuka tikras uraganas. O kadangi dainoje yra žodžiai „Aš šiandien šoku, aš šiandien šoku vienas, ir šitaip šokant daug lengviau pratempti visas žiemas“, manau, kad tai yra tikras žiemos šokių hitas. Ne vasaros, kai ir taip smagu, karšta, o būtent žiemos. Kai judesys žūtbūt reikalingas“, – pranešime spaudai mintimis dalinosi V. Bareikis.

Dainą, kaip ir visą didelio populiarumo sulaukusį ketvirtąjį Vido Bareikio albumą „KATUKAVAKARE?“, prodiusavo Artiomas Penkevičius. Jis paleido į pasaulį ir tokius Vido hitus, kaip „Pusvalanduko“ ar „Nervai“.

„Išgirdęs Artiomo pasiūlytą dainos „Po vieną“ skambesį, įsivaizdavau, kad jai puikiai tiktų senovinius kompiuterinius žaidimus primenantis vaizdo klipas. Ir kaip tik tada netikėtai internetu gavau dovanų savo animuotą atvaizdą. Pasidomėjau, kas tai sukūrė ir taip susipažinau su Ernestu. Netrukus jis sutiko atlikti nelengvą darbą – sukurti animuotą vaizdo klipą, – pasakojo V. Bareikis. – Klipas buvo kuriamas net pusę metų. Animacija visada reikalauja ilgo ir kruopštaus darbo, tai jau žinojau, kurdamas dainos „Babkės“ klipą. Tačiau kai sutinki tinkamus žmones, šis laukimas visada pasiteisina. Esu labai patenkintas šiuo muzikiniu klipu ir nekantrauju juo pasidalinti su savo klausytojais.“

„Klipo kūrybos procesas buvo labai įdomus ir malonus. Džiugu, kad Vido ir mano idėjos, ir bendra vizija buvo labai panašios. Viskas gimė iš geros energijos, nes daina man patiko. Tačiau reikėjo gerokai palaužyti galvą, kuriant scenarijų ir filmuko pamatus, – kalbėjo klipą sukūręs Ernestas Jasilionis. – Iš visų personažų labiausiai man patinka Žmogėnas, pasirodantis priedainio metu, nes jis vienintelis yra neapdainuotas elementas, gimęs tik klipo kūrybiniame procese. Daina yra visiškai crazy, pagal ją gali šokti ir su būriu draugų arba po vieną! Visa Vido kūryba nerealiai faina. Tiek senos, tiek naujos dainos dažnai sukasi mano playlist‘e ir įkvepia kūrybai, nes transliuoja labai įdomias žinutes.“

Gruodžio 16-ąją Vilniaus „Siemens“ arenoje V. Bareikis atliks net dviejų valandų savo geriausių kūrinių programą, kurioje bus ir naujoji daina „Po vieną“. Koncerto metu ant scenos atsiras ir vaizdo klipe matomi personažai. Pažinkite ir pamilkite juos dabar: