Vilniuje vykęs festivalis sukvietė tūkstančius klausytojų, kurie pasirinko vasarą išlydėti ir rudenį pasitikti su trenksmu. O muzika, šviesomis ir net pirotechnika pasirūpino patys geriausi šalies atlikėjai, kurie šiandien vilniečiams ir miesto svečiams dovanojo įspūdingą šou.

Pradėti festivalį buvo patikėta skandalingiausiai ir geriausios koncertinės grupės apdovanojimą šiais metais pelniusiai grupei SEL su Egidijumi Dragūnu priešakyje. Vos dvi dienos prieš griausmingą koncertą Kalnų parke savo klausytojams skyrusi grupė, šįkart muzika dalijosi nemokamai.

„Žmonės, net seksas už dyką – abejingas. Atėjote čia, tai pakelkit rankas į viršų!“ – po pirmos dainos sušuko E. Dragūnas ir išjudino susirinkusią minią.

FREE FEST taip pat skambėjo ir kitų atlikėjų muzika – savo pasirodymus kelių aukštų scenoje surengė Leonas Somovas, Donatas Montvydas, Justinas Jarutis, Inga Jankauskaitė, Mantas Jankavičius, Monika Marija, Kaia, Paulina, Omerta, Vaidas Baumila, Radistai, Freaks On Floor ir Zero Live Show.

Visi susirinkę kartu dainavo ne tik visų mylimas dainas, bet ir turėjo proga išgirsti dvi visiškai šviežias muzikines premjeras – Monikos Marijos naujausią dainą „Tavo rankose“ ir pirmąjį Leono Somovo bei penktojo „Lietuvos balso“ sezono dalyvės Paulinos bendrą kūrinį „Parodyk man save“.

Dviejų valandų įspūdingą koncertą miestui dovanojo LNK televizija, kuri tokiu būdu paminėjo savo naująjį sezoną.

Koncerto akimirkos – DELFI galerijoje: