Šiandien, likus dienai iki festivalio, LNK praneša įspūdingą naujieną, kuri neabejotinai į Vilniaus Rotušės aikštę sukvies rekordinį skaičių žiūrovų – festivalį atidarys skandalingiausia ir geriausios koncertinės grupės apdovanojimą šiais metais pelniusi grupė SEL.

Vos vakar įspūdingą koncertą Vilniaus Kalnų parke surengusi grupė SEL, rytoj persikels į sostinės širdį ir suteiks galimybę specialiai paruoštą programą išgirsti nemokamai. Įspūdingą festivalį vilniečiams ir televizijos žiūrovams dovanoja LNK televizija.

„Sugrįžtančius į miestus ir prie ekranų žiūrovus pasitiksime neužmirštamu šou, trijų aukštų gigantiškoje scenoje dvi valandas vyks nepertraukiamas geriausios lietuviškos muzikos ir efektų šou, kurį tiesiogiai transliuos LNK. Festivalio nuotaiką užtikrins pačios ryškiausios didžiosios scenos ir eterio žvaigždės!",- intriguoja festivalį prodiusuojantis Gediminas Jaunius.

Jau anksčiau organizatoriai pranešė, jog festivalio metu pirmą kartą gyvai nuskambės ir dvi visiškai naujos premjeros – Monikos Marijos naujausia daina „Tavo rankose" ir pirmasis Leono Somovo bei penktojo „Lietuvos balso" sezono dalyvės Paulinos bendras kūrinys „Parodyk man save".

Kaip rašoma spaudos pranešime, įspūdingoje scenoje jau rytoj savo pasirodymus surengs keturiolika geriausių šalies atlikėjų – SEL, Leonas Somovas, Donatas Montvydas, Justinas Jarutis, Inga Jankauskaitė, Mantas Jankavičius, Monika Marija, Kaia, Paulina, Omerta, Vaidas Baumila, Radistai, Freaks On Floor ir Zero Live Show.

Nuo ankstaus šeštadienio ryto prasidėjo pasiruošimo darbai, į Rotušės aikštę atgabenta visa reikiama technika. Koncerto organizatoriai informuoja ir apie eismo ribojimus Vilniaus Rotušės aikštėje – pagrindinės gatvės aplink Rotušės aikštę festivalio metu bus uždarytos.

Prisiminkite SEL koncerto Kalnų parke akimirkas:

VIP zonos svečiai: