Nepatogumai karkliškių laukė nuo ketvirtadienio. Grįždami namo jie susidūrė su nepatogumais i Pamario gatvė iš abiejų pusių buvo užtverta. Į Karklę buvo įleidžiama tik po vieną automobilį. Vienas važiuojantis į festivalį nuo Girulių apsaugos darbuotojų buvo neįleistas. Jam liepta važiuoti iš šiaurinės pusės – daryti apie 30 kilometrų lankstą. Nenuostabu, kad susidarė spūstis.

Prie pat festivalio zonos gyvenantis Kastytis paklaustas, ar džiaugiasi, kad tiesiog jo kieme vyksta toks populiarus renginys, atsiduso: Laukia trys bemiegės naktys. Žemų dažnių netoleruoju. Net kamštukai ausyse nepadeda. Net „žolės“ nebereikia. Tris dienas komoje būsiu. Būtų gerai Rimantą Pilipavičių (Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Klaipėdos departamento direktorių – aut. past.) pasodinti. Tegu naktį pasiklauso. Žmonių keliamas triukšmas netrukdytų, bet žemi dažniai... Nežinau, kaip taip galima“, – DELFI sakė Karklės gyventojas.

Jis taip pat stebėjosi, kaip policija leido užtverti pagrindinę Karklės gatvę. „Pats penktadienį iš namų neišvažinėjau, bet draugas atvažiavo, tai keikėsi. Sako jomajo, pas tave sunku patekti. Keista, kad gatvė užtverta. Kaip policija leidžia tokius dalykus daryti? Jeigu rimtai, tai man keista“, - rankomis skėsčiojo Kastytis.

Jis taip pat neigė, kad turi galimybę nemokamai klausyti gerų grupių koncertų. Esą, kai visi vienu metu groja, sunku ką nors išgirsti. „Jei vienas grotų, tai suprasčiau. Bent muzikos pasiklausytume.

Tačiau trys scenos vienu metu veikia. Viskas susimaišo... Neišeina net atspėti, kas groja ir kas dainuoja. Užuojautos tikrai nelaukiame. Niekas ir neužjaus. Atvirkščiai, sakys, taip jums, buožės, ir reikia. Norėjote prie jūros gyventi, tai turėkite festivalį“, - juokavo vyriškis.

Jį taip pat stebino, kad Pajūrio regioninis parkas leido rengti masinį renginį saugomoje teritorijoje. „Be to, keista, kad pajūrį saugo, o čia – tokia minia vienu metu ir saugoti nieko nebereikia.

Latvijoje irgi mačiau panašų festivalį, vaikus savo ten vežiau. Tai vieta parinkta laukų laukuose, kuo toliau nuo žmonių. Daryk ką nori. Reikėtų nuvažiuoti pas latvius. Tikrai ne gyvenvietėje daro. Negyvenamų vietų pajūryje tikrai yra pakankamai. Kodėl nuspręsta Karklėje? Nesuprantu“, – tik pečiais gūžtelėjo vyriškis.

Festivalis Karklėje truks iki sekmadienio.