Daug dėmesio scenos ir garso estetikai skirianti grupė pasitiko savo gerbėjus gerai pasiruošę - įprastą vilniečio akiai Vilniaus mokytojų namų kiemelio sceną jie padengė veidrodžiais, erdvėje pakibo veidrodinis kubas. Žiūrovai tapo pasirodymo dalimi - susiliejo su scena ir tapo vientisa vizualizacija. Instaliacija žaidė su koncertui paruoštu apšvietimu, kuris erdvę pavertė atspindžių labirintu.

Beveik dviejų valandų koncerto metu „Solo Ansamblis“ atliko brandžią programą, kuria kūrė intrigą ir nuosekliai siekė aukščiausio renginio taško. Pradėję ovacijomis palydėtu naujausiu darbu „Cut It Out / Pallbearer”, atlikėjai kartu su kiekvieną kūrinį kartu dainuojančia minia atliko ne tik išleisto albumo „Roboxai“ dainas, bet ir naujausius jau hitais tapusius kūrinius “Limonadas”, “Eskalatorius į dangų”. Finalas sprogo kūriniu “Netildai” - grupės pažadu sugrįžti.

Solo Ansamblis - Cut It Out / Pallbearer

Kaip rašoma spaudos pranešime, šis šiltasis sezonas savitą stilių sad dance atliekantiems „Solo Ansamblio“ nariams sėkmingas - gegužę atlikėjai pasirodė tūkstantinei miniai Užupyje, išleido video klipą ir singlą „Cut It Out / Pallbearer”, kartu su projektu “#SOLODISKOTEKA” bei koncertine programa koncertavo visoje Lietuvoje, surengė dvigubą savaitgalio rezidenciją “Juoda Palanga”. Netrukus atlikėjai pasirodys “Laisvės piknike” ir atstovaus Lietuvą festivalyje “Reeperbahn” Vokietijoje bei surengs pasirodymą Berlyne.