Junior A – tai „electro pop“ atlikėjas Tautvydas, kurį jau puikiai pažįsta ne tik Lietuvos publika. Jo daina „Sleep machine“ užkariavo JAV muzikos topus ir sužavėjo muzikos įrašų gigantus. Koncerto Klaipėdos elinge metu nuskambės jau klausytojų širdis spėję užkariauti Junior A hitai: „Flashbacks“, „Sleep machine“, „Paper planes“, „Neon“, „Violent“ ir kiti.

Kaip rašoma spaudos pranešime, elektroninės muzikos kūrėjas Junior A pasakojo esantis ne tik „Lilo ir Innomine“ kūrybos gerbėjas, bet ir artimas bičiulis. Junior A su Innomine susipažino įrašų studijoje. „Innomine man pasirodė labai gyvas ir geras bičas. Kai jis pasiūlė „apšildyti“ savo grupę, buvo labai malonu ir gera. Tai smagus įvertinimas“, – sako Junior A, Klaipėdoje surengsiantis valandos trukmės pasirodymą.

Atlikėjas neslepia, kad ne mažiau nei galimybė pasirodyti scenoje su grupe „Lilas ir Innomine“, jį žavi koncerto vieta – unikalus senovinis elingas. Klaipėdos pilies uosto pašonėje stūksančios metalinės „Elingas.lt“ konstrukcijos nepalieka abejingų.

„Apie šią vietą sužinojau po praėjusiais metais čia vykusio „Ten Walls“ pasirodymo. Kai Innomine pasakė, kur reikės koncertuoti, buvau dar labiau maloniai nustebintas. Ši vieta iš nuotraukų atrodo įspūdingai. Laukiu nesulaukiu, kada nuvyksiu į koncerto vietą ir viską pamatysiu gyvai“, – šypsosi dainų kūrėjas.