„Begalo džiaugiamės Jono sėkme. Linkime jam stiprybės ir tikime, kad prisiminimai apie laiką grupėje – bus tik patys geriausi. Mes su Jonu visada sutarėme išties gerai, tikimės, kad toks pats bendravimas išliks ir ateityje. O galbūt, kai Jonas turės daugiau laiko – sugrįš į grupę ir toliau džiugins „el Fuego“ gerbėjų širdis.“ – kalbėjo R.Spalinskas.

Šie metai ypatingi analogų neturinčiam pop-klasiko projektui. „El Fuego“ skaičiuoja jau 10 – tuosius gyvavimo metus. Ta proga rugpjūčio 7 dieną Palangoje jie rengia iškilmingą jubiliejinį koncertą, kuriame pasirodys ne tik dabartiniai grupės nariai, bet ir patys pirmieji: Jonas Sakalauskas, Eugenijus Chrebtovas, Tomas Pavilionis, o taip pat gerbėjai turės progą išvysti ir išgirsti naująjį grupės narį – Gražvydą Staigvilą.

Grupės „el Fuego“ narys Gražvydas
Foto: Organizatoriai

Gražvydas veržlus ir ambicingas vaikinas, kuriam operinis dainavimas yra didelė aistra. Gražvydą žiūrovai pažįsta iš „Lietuvos balso“ , „Muzikinė kaukės“ projektų, taip pat pora metų vaikinas dirbo Vilniaus muzikiniame teatre, o šiuo metu gyvena Kaune ir dirba Kauno muzikiniame teatre.

„Esu laimingas, patenkintas ir degu nekantrumu kuo greičiau pasirodyti su grupe. Manau, kad „el Fuego“ yra unikalus projektas, todėl man didelė garbė būti jo dalimi. Labai tikiuosi, kad nenuvilsiu nei buvusių, nei dabartinių grupės narių bei įgyvendinsiu jų ir mūsų bendrus siekius.“ – sakė Gražvydas Staigvilas.

Kviečiame pasiklausyti Grupės „el Fuego“ (Paulius Bagdanavičius, Rokas Spalinskas ir Gražvydas Staigvilas) dainos „Žodžiai gyvenimui“: