Priešpaskutinį liepos savaitgalį (liepos 20 – 21 d.) tris dienas ir dvi naktis Obuolių saloje šėlsiančius festivalio „Betsafe Radistai Village‘18“ dalyvius džiugins per 50 gerai žinomų didžėjų ir atlikėjų.

„Kaip ir kiekvienais metais, kruopščiai rinkome pagrindinėse scenose grosiančius atlikėjus. Džiaugiamės, kad į festivalį pavyko pasikviesti gerai žinomas elektroninės muzikos žvaigždes iš viso pasaulio“, – pranešime spaudai pasakoja J. Nainys.

„Antroje pagal dydį „Electronic“ scenoje gros daugiau nei 10 žvaigždžių iš užsienio ir Lietuvos. Be to, čia vyks ir garsioji „Silent Disco“, kaskart sulaukianti vis didesnio populiarumo“, – sako R. Mackevičius.

Martin Eyerer feat. Kosheen – „Your Move“:

Viena pagrindinių „Electronic“ scenos žvaigždžių šiemet bus Martin Eyerer. Daugiau nei 20 metų didžiausiuose šokių muzikos klubuose ir festivaliuose grojantis vokiečių kilmės DJ‘us yra visame pasaulyje gerai žinomas prodiuseris. Su garsiomis kompanijomis „Rennaissance“, „Buzzin Fly“, „Great Stuff“, „Boxer“ ir „Audiomatique“ bendradarbiaujantis atlikėjas išleido daugiau nei 150 įrašų. Nuosavai įrašų kompanijai „Kling Klong“ vadovaujantis M. Eyerer sulaukė didelės sėkmės Australijoje, Azijoje, Šiaurės ir Pietų Amerikose bei Europos šalyse.

Karjerą pradėjęs būdamas vos 15-os metų, iš Štutgarto kilęs atlikėjas šiuo metu gyvena Berlyne, kur su kolegomis įkūrė net 1700 m² plotą užimantį įrašų studijų „Riverside Studios“ kompleksą, šalia kurio yra įsikūrę visi svarbiausi Berlyno naktiniai klubai „Berghain“, „Watergate“, „Kater Holzig“, „Tresor“, „Weekend“ ir daugelis kitų.

Šios studijos paslaugomis naudojasi tiek žinomi šokių muzikos atlikėjai, tiek ir garsios įrašų kompanijos. Kita įdomi detalė, yra M. Eyerer domėjimasis antikvariniais muzikos sintezatoriais ir kompiuteriais. Neseniai jis pilnai restauravo trofėjinę „Amek M 3000“ konsolę, su kuria savo laiku grojo legendinė roko grupė „Pink Floyd“.

Third Son – „Generation“:

Kita didelė Radistų festivalio „Electronic“ scenos žvaigždė – britų kilmės DJ‘us ir prodiuseris Joseph Thomas Price, labiau žinomas Third Son pseudonimu. Užaugęs muzikalioje šeimoje, Joseph nuo pat vaikystės mokėsi groti ir pažino pačių įvairiausių muzikos žanrų pasaulį.

Pradžioje jazz ir rock muziką klausęs atlikėjas netruko atrasti grupę „Radiohead“, kurios albumą „Kid A“ įvardina kaip labai didelę įtaką jam padariusiu įrašu. Third Son kūryba sudomino įrašų kompanijas „Cajual“. „Materialism“ ir „Sincopat“, DJ‘us yra reguliariai kviečiamas groti garsiuose klubuose „Space Ibiza“, „The Pickle Factory“ ir „Button Factory“. Šiuo metu Third Son vadovauja nuosavai įrašų firmai „Polymath“.

Antroje pagal dydį „Betsafe Radistai Village‘18“ scenoje „Electronic“ taip pat pasirodys geriausi Lietuvos DJ‘ai ir prodiuseriai. Mūsų šaliai atstovaus radijo stoties „Zip FM“ laidų autoriai „Kandy Killers“, kuriuos jau galima vadinti tikrais Radistų festivalio veteranais.

Išskirtinius pasirodymus festivaliui ruošia Morkus ir Gilė – pora ne tik gyvenime, bet ir už pulto. Morkus yra žinomas radijo stoties „Zip FM“ balsas, grojantis jau 15 metų. Gilė pernai laimėjo pasaulinį DJ‘ų konkursą „Burn Residency Lietuva“. Tarp aštuonių geriausių pretendentų finale Ibisoje patekusią lietuvaitę labai gyrė Pete Tong, Luciano, Seth Troxler ir kitos elektroninės muzikos žvaigždės.

„Electronic“ scenoje taip pat pasirodys nepailstantis Kauno DJ‘ų duetas Kastis Torrau & Donatello, kurį jau gerą dešimtmetį puikiai žino ne tik mūsų šalies, bet ir užsienio šokių muzikos gerbėjai.
Išskirtinį pasirodymą festivaliui ruošia iš Maskvos kilusi elektroninės muzikos entuziastė Anna Hanna. Kurį laiką Azijoje gyvenusi DJ‘a grojo didžiuosiuose festivaliuose „Phnom Penh“ (Kombodža) ir „Goa“ (Indija). Vilniuje ją dažniausiai išgirsite „Opium“ klube. „Electronic“ taip pat gros St. Stereo ir Švoba.

Šie atlikėjai prisijungė prie įspūdingos „Betsafe Radistai Village‘18“ žvaigždžių rinktinės. Kaip jau buvo pranešta anksčiau, šiemet Radistų festivalyje gros populiarusis olandas Sander van Doorn, garsusis prancūzų DJ‘us Cédric Gervais, populiarus britų duetas „Third Party“, olandų muzikos prodiuserių duetas „Firebeatz“, britų DJ‘us ir įrašų prodiuseris D.O.D, žinomas Olandijos DJ‘ų ir prodiuserių kolektyvas „Mr. Belt & Wezol“, kartą Radistų festivalyje jau groję nutrūktgalvių olandų DJ‘ų duetas „The Antidote“ ir lietuviško kraujo turinti viena ryškiausių elektroninės muzikos žvaigždžių Šveicarijoje – Gil Glaze. Specialius pasirodymus festivaliui ruošia vienas garsiausių Norvegijos DJ‘ų Stisema, bene geriausias Estijos didžėjus Keven K, mūsų šalį užsienyje garsinantis lietuvis Embody ir DJ‘ų komanda G-Spot DJ‘s.

Akimirkos iš 2017 m. festivalio:

„Betsafe Radistai Village‘18“ kartu su Radistais pristato didžiausias Baltijos šalių koncertų rengėjas „Live Nation Lietuva“. Liepos 20-21 d. Obuolių saloje vyksiančiame festivalyje „Betsafe Radistai Village‘18“ gros daugiau nei 50 garsiausių muzikos atlikėjų ir grupių iš viso pasaulio ir Lietuvos. Trijose festivalio scenose bus sumontuotos įspūdingos dekoracijos, didžiuliai ekranai ir galingi lazeriai, moderniausia įgarsinimo ir apšvietimo technika, specialūs efektai. Žiūrovai dvi dienas ir dvi naktis mėgausis ne tik muzika, bet ir begale pramogų ir linksmybių.