Vienas tokių vardų – šiemet itin daug spėjusi nuveikti kompanija „G&G Sindikatas“. Festivalio organizatoriai skelbia, kad paskutinį liepos savaitgalį jie pasirodys „Galapaguose“, rašoma pranešime spaudai.

„Laukiam vasaros, laukiam šilumos, ir, žinoma, laukiam vasaros festivalių! Šiais metais grosime „Galapaguose“, į kuriuos visada malonu sugrįžti tiek dėl draugų, kuriuos sutinkame muzikantų zonoje, tiek dėl žmonių, kurie susirenka į Zaraso salą, – sako „G&G Sindikato“ narys Kastytis Sarnickas-Kastetas. – Šį kartą atvažiuosime nusiteikę ypač smagiai, nes neseniai išleidome naują albumą, turime daug naujų kūrinių, kurie jau tapo hitais, bet dar niekada nėra skambėję festivalyje, todėl labai smagu bus juos atlikti po atviru dangumi. Taip pat, manau, kaip ir kiekvienais metais, paruošime nemažai siurprizų, kad senosios dainos suskambėtų dar stipriau. Po koncertų arenose dar labiau išaugo pasitikėjimas savimi ir ambicijos padaryti kažką ypatingo. Tai susirinkusi publika tikrai liks nustebusi.“

Smagu žinoti ir tai, kad festivalyje šiemet vėl visus ves iš proto Vidas Bareikis, kuriam „Galapagai“ pačiam taip nukelia stogą, kad po savaitgalio Zarasuose grįžta pasikrovęs fantastinės energijos.

„Aš „Galapaguose“ – tai didžiausias reivas. Aš „Galapaguose“ – tai šokiai „Neonkėse“ iki 6-ių ryto. Aš „Galapaguose“ – tai plyštantys marškinėliai ir vandens purslai. Aš „Galapaguose“ tai keturi pusvalandukai energijos. Aš labai laukiu to!!!“ – jau dabar spirga Vidas Bareikis.

Šiais metais festivalyje pasirodys ir seną gerą repo mokyklą išėję „Despotin Fam“, kuriems nereikia desperatiškai ieškoti savo klausytojo – jis pats juos susiranda, ir iš to gimsta nepamirštami dalykai.

„Labai jų laukiame ir labai džiaugiamės, kad „Despotin Fam“ nariams, kurių dalis gyvena užsienyje, pagaliau pavyko susiderinti datas ir mes turėsime juos festivalyje“, – sako „Galapagų“ organizatoriai.
„Despotin Fam“ turi individualų požiūrį į pasaulį ir jo taisykles. Tiems, kam primetamos taisyklės nepatinka, patinka „Despotin Fam“.

Be jokios abejonės, bus ką patirti ir tuo metu, kai ant scenos pasirodys vienas drąsiausių, laisviausių, nuoširdžiausių ir energingiausių reperių – Karpiz, pastarąjį kartą Lietuvos hip hopo apdovanojimuose pripažintas geriausiu metų atlikėju.

Praėjusių metų pabaigoje Karpiz išleido „Netikrą albumą“, kurio pirmasis tiražas buvo išgraibstytas greičiau nei per mėnesį. Šis darbas reperiui apdovanojimuose pelnė metų albumo įvertinimą. Liepą jį galima bus įvertinti Zarasuose vyksiančiame festivalyje „Galapagai“.

„Puiki vieta, graži gamta. Ir festivalis – iš tų, kuriuose pamačiau daugybę savo muzikinių favoritų. Pradedant baltarusų Liapis’u, baigiant MobbDeep’ais. Visada malonu ten sugrįžti. Šiais metais klausytojams esu paruošęs savo solinės kūrybos programą. Man talkins gyvos muzikos grupė. Turėtų būti geras koncertas“, – sako Karpiz.

Moterišku švelnumu, o kartu – nemažiau nurauta energija šį sąrašą papildo Dovilė Filmanavičiūtė-Miss Sheep. Tie, kas ją labiau pažįsta iš renginių, šįkart turės progą pamatyti, ką Miss Sheep sugeba ant festivalio scenos. Jos pasirodymas – išties daug žadantis.

„Albumą „Bitchez Whitchez“, kurį parašėme kartu su mano muzikinėmis meilėmis – duetu „Happyendless“, jau pasitikrinome su Vilniaus publika. Tačiau net silpna pagalvojus, kaip jis gali gyvai suskambėti festivalyje, kai lubos ir sienos neriboja – gali kristi ant pievos, šokinėti žolėje, tiesdamas rankas į žvaigždėtą dangų ir iš visų plaučių rėkti: „Aš tau nesu vyšnia ant torto“! Beprotiškai pasiilgau to jausmo paširdžiuose, kai įkvepi gryno oro ir taškaisi su visais festivalininkais, – emocingai beria Miss Sheep. – Tokioje scenoje pasirodžiau jau senokai. Tai kaip mano šiųmetės svajonės išsipildymas. Taigi, jei lipti – lipti galingai. Kartu ant „Galapagų“ scenos su manimi tikrai lips didysis mano užnugaris – Andrius Kauklys ir Marius Narbutis arba, kitaip tariant, jau mano išmyluoti „Happyendless“, taip pat – geriausios pritariančios vokalistės Lietuvoje – Algė Matekūnaitė ir Eglė Gadeikytė. Kaip laukiu!“

Visi, laukiantys muzikos ir pramogų festivalio „Galapagai“, bilietus gali įsigyti platformoje galapagai.lt. Paskutinį liepos savaitgalį vyksiančių linksmybių programoje – ir Alice Merton, Tom Walker, „Sub Focus DJ Set & ID“, Beatrich, „Lilas ir Innomine“, „Beissoul & Einius“, Justinas Jarutis, „Dubioza Kolektiv“. Pagrindinių headliner‘ių paskelbimas – jau netrukus.