Šeštadienio vakarą, išvydęs pilnutėlę salę žiūrovų, Vaidas juokais svarstė, kad kitą kartą reikės pasirodymą rengti arenoje. Saviironijos nebijantis atlikėjas publiką ragino atsipalaiduoti, bendrauti ir replikuoti, rašoma pranešime spaudai.

Ir, rodos, žiūrovų daugiau skatinti nebereikėjo – kartu su atlikėju publika dainavo gerai žinomus hitus bei garsiu juoku bei plojimais palydėdavo Vaido komentarus. Daugiau kaip dešimtmetį didžiojoje muzikinėje scenoje pasirodantis atlikėjas prisipažįsta, kad visuomet su nerimu laukia susitikimo su Vilniaus publika. „Šįkart ne mus valdė publika – o mes ją,” – sėkmingu pasirodymu džiaugėsi V. Baumila.

Akustiniame ture Vaidui scenoje padeda kūrybos bičiuliai, gitaristas ir dainų autorius Juozas Martin bei kompozitorius Kasparas Meginis. Koncertuose, tarp gerai klausytojams pažįstamų kūrinių „Myliu”, „Tai buvai tu”, „Dviese”, „Ant mašinos stogo”, pristatoma ir naujausios dainos, „Suknelė” premjera. Šis V. Baumilos ir K. Meginio kūrinys jau ruošiamas vasaros sezonui.

Vyriškoje kompanijoje šeštadienio vakarą svečiavosi ir žavinga dama. Vieno stipriausių ir gražiausių balsų savininkė, atlikėja Girmantė Vaitkutė. „Galvodamas, ką pasikviesti šiandien į svečius, mąsčiau, apie tuos, kurie nedalyvauja „Eurovizijoje” ir nenuėjo į Jazzu su Leonu koncertą,” – duetą su Girmante „Kol meile tikėsim” pristatė Vaidas.

Dar koncerto pradžioje V. Baumila užsiminė, kad vakaras, puikiai tinka prisipažinimui ir po kiekvienos dainos laukė tinkamo momento publikai pranešti svarbią žinią. Pagaliau atradęs repertuare tinkamą kūrinį, V. Baumila surimtėjo. „Ilgai svarsčiau, kaip tai pasakyti. Apie tai buvo daug spekuliacijų viešojoje erdvėje. Melavau ir sau, ir aplinkiniams. Tačiau nebegaliu tylėti. Pasitaręs su tėvais bei gavęs draugės pritarimą, turiu jums prisipažinti... Miai skyriau nulį balų!” – publikos palaikymo šūksniais ir komandos juoku buvo pasitikta ši Vaido staigmena.

Dar daugiau nuoširdžių atlikėjo istorijų, autorinių kūrinių bei ištraukų iš populiarių miuziklų gyvo garso Akustiniame Vaido Baumilos ture Klaipėdoje, Kaune, Šiauliuose ir Alytuje.

2018 03 01, Klaipėdos dramos teatras, Klaipėda
2018 03 02, Žalgirio arenos amfiteatras, Kaunas
2018 03 03, koncertų salė „Saulė”, Šiauliai
2018 03 10, Alytaus miesto teatras, Alytus