Šią plokštelę bus galima įsigyti ketvirtadienį prasidėsiančioje Vilniaus knygų mugėje, kurioje dalyvaus ir „Daddy Was A Milkman“.

„Paleisti į pasaulį pirmąją savo vinilo plokštelę mums yra be galo didelis įvykis“, – sako „Daddy Was A Milkman“ pseudonimu prisistatantis Ignas Pociūnas. „Albumą sudaro keturi kūriniai, kuriuos tyčia išleidžiame atskirai dėl jų tematikos ir skleidžiamos nuotaikos. Tai kiek tamsesnė ir gilesnė mūsų kūrybos dalis, bet norėdami būti sąžiningi, dalinamės ja su savo klausytojais“.

Atlikėjas naująją vinilo plokštelę pristatys jau ketvirtadienį prasidedančioje Vilniaus knygų mugėje, kur dalyvaus „Muzikos salėje“ vyksiančiuose renginiuose.

Be to, „Daddy Was A Milkman“ šeštadienį lankysis bilietų platintojo „Bilietai.lt“ stende, kuriame gerbėjams dalins autografus, bus galima įsigyti vinilo plokštelę „Inadequate“ ir debiutinį albumą „Daydreaming“

„Plokštelė „Inadequate“ paliečia labai asmeniškus pojūčius, atvirai pasakoja apie aplankančias baimes ir nepamatuotą jų sureikšminimą. Apie retkarčiais aplankantį nemokėjimą džiaugtis tuo, ką turi ir ieškojimą būdo šiems jausmams prisijaukinti“, – apie vinilo plokštelę pasakokja I. Pociūnas. „Ši vinilo plokštelė, tai lyg pirmas skyrius dienoraščio, kurį kur kas šiltesnėmis spalvomis užpildys rudenį pasirodysiantis naujas dvigubas „Daddy Was A Milkman“ albumas „Intimate Us“.

„Daddy Was A Milkman“ debiutinės vinilo plokštelės „Inadequate“ kūrinius išgirsti galite ČIA.

Išskirtinį „Daddy Was A Milkman“ koncertą „Žalgirio“ arenoje pristato didžiausias Baltijos šalių koncertų rengėjas „Live Nation Lietuva“, šiemet Vilniuje surengsiantis legendinės grupės „Depeche Mode“, ypatingą dainininkės Erica Jennings pasirodymą, populiaraus britų atlikėjo Rag‘N‘Bone Man, pankuojančių čigonų grupės „Gogol Bordello“ koncertus, įspūdingą „A-Ha“ pasirodymą Trakų pilyje, didžiausią šalyje elektroninės muzikos festivalį „Radistai Villlage 2018“ ir legendinio „Pink Floyd“ kūrybos genijaus Roger Waters koncertą Kaune.