Kaip rašoma pranešime spaudai, naujametinių renginių pasiūla kasmet taip pat sparčiai didėja ne tik Vilniuje ar Kaune, bet ir mažesniuose šalies miestuose. Vien gruodžio 31-osios vakarui šiuo metu siūloma rinktis iš daugiau nei pusšimčio renginių, kurių daugiausia Vilniuje ir Kaune.

Renginiai Vilniuje

Koncertų asai kviečiami į įvairiausių muzikos stilių ir žanrų koncertus – nuo klasikos iki disko ir miuziklų. Bene didžiausias naujametinis koncertas vyks „Siemens“ arenoje, kur senieji bus palydėti tradiciniu gala koncertu „Auksiniai duetai“ su ryškiausiomis šalies populiariosios muzikos žvaigždėmis. Vertinančius kitokią muziką ir ieškančius naujo skambesio, į svečius kviečia koncertų salė „White Piano Hall“, kur naujųjų išvakarėse skambės „Subtilu-Z“ vaikinų atliekama muzika.

Didžiausiems nutrūktgalviams, kurie vienodai mėgsta ir muziką, ir teatrą, specialią programą „Laimingų keistų!“ tradiciškai paruošė „Keistuolių teatras“.

Vilniaus kongresų rūmai spės pakviesti net į du koncertus – iš pradžių čia skambės gražiausios operų arijos, o kiek vėliau ir žinomiausi miuziklų kūriniai. Pro klasikos mėgėjų akis nepraslysta ir galerijoje „Vartai“ vyksiantis fortepijono muzikos vakaras bei speciali M. K. Čiurlionio menų mokyklos šokio teatro programa „Naujametinis Allegro“.

Bilietų kainos į naujametinius koncertus prasideda nuo 12 eurų.

Teatro mėgėjų laukia net 6 spektakliai, tarp kurių yra ir premjerų. Valstybinis jaunimo teatras senuosius kviečia palydėti Eimunto Nekrošiaus premjera „Cinkas“ ir visai šeimai skirtu spektakliu „Arklio Dominyko meilė“. OKT/Vilniaus miesto teatro studija rodys Oskaro Koršunovo spektaklį „Vestuvės“, Lietuvos rusų dramos teatras – pagal legendinį romaną „Dvylika kėdžių“ pastatytą „Legenda apie Didįjį Kombinatorių“, Lietuvos nacionaliniame dramos teatre karaliaus Vytauto V. Landsbergio režisuotas „Baltas sodininkas“. Na, o neabejingų ne tik teatrui, bet ir Lotynų Amerikos ritmams lauks Vilniaus tango teatras ir jo temperamentingas šventinis spektaklis „Aistringų Naujųjų!”.

Bilietų kainos į gruodžio 31-osios spektaklius prasideda nuo 19,20 euro.

Vakarėlių liūtai šiemet taip pat nebus nuskriausti. Muzikiniame teatre „Legendos klubas“ vyks naujametinis vakaras „Didysis Getsbis“, įkvėptas to paties pavadinimo kultinės knygos ir kino filmo. Senųjų, gerųjų disko ritmų mylėtojai rinksis pramogų salėje „Vakaris“, kur vyks vakarėlis „Golden Disco“. Norintys senuosius palydėti ir naujuosius sutikti su žymiausiais koveriais, laukiami muzikiniame klube „Brodvėjus“. Su viltimi į naujuosius siūlo pažvelgti klubas „Kablys“ ir kviečia į vakarėlį „Šviesus rytojus“.

Bilietų į naujametinius vakarėlius kainos prasideda nuo 10 eurų.

Renginiai Kaune

Kaune, kaip ir Vilniuje, bene didžiausias šventinis vakarėlis vyks arenoje. Kauno „Žalgirio“ arenoje žinomiausi ir gražiausi kūriniai skambės gala koncerte „Auksiniai duetai“. Gyvai atliekamus Lietuvos ir užsienio šlagerius kauniečiai galės išgirsti ir užsukę į „Teatro klubą“, kur koncertuos vokalinis ansamblis „Amabile“ ir styginių kvartetas „Chordas“. Jaučiantys nostalgiją tarpukario dvasiai, kviečiami į koncertą „Tarpukario šlageriai“ VDU didžiojoje salėje.

Klasikos mėgėjai laukiami Kauno valstybinės filharmonijos renginyje „Naujametiniai klasikos perlai“, taip pat „Teatro klube“ vyksiančiame naujametiniame operečių vakare.

Į naujametinį vakarėlį (tiesa, neįprastą) kauniečius ir miesto svečius šiemet kviečia Kauno miesto kamerinis ansamblis. Jo pristatomas spektaklis–vakarėlis „4 Mortos” paremtas lietuvių mitologija ir, kaip žada kūrėjai, sugrąžins iš feisbukinės egzistencijos į gamtos duotą prigimtį. Tai ir žaidimas, ir ritualas, kuriame susijungia folkloras ir šiuolaikinis humoras, lydimas svingo ir džiazo ritmų.

Šventiniam vakarui ruošiasi ir Nacionalinis Kauno dramos teatras, kuris kviečia senuosius palydėti Vido Bareikio režisuotame nuotaikingame spektaklyje „Žalgirės“.

Baltijos cirkas pasirūpino tėveliais su mažaisiais pramogautojais. Cirkas pirmą kartą skelbia žiemos sezono pasirodymus ir palydėti senuosius kviečia jau vidurdienį. Kalėdinėje cirko pasakoje be būrio artistų, žibės ir Kalėdų Senelis, jo padėjėjai elfai ir žavingosios fėjos, numerius atliks daugybė gyvūnėlių.

Bilietų kainos į šventinius renginius Kaune pasideda nuo 6 eurų.