Pilna salė kartu traukė visas dainas „Vdrug ušli poezda“, „Devočka“, „Utekaj“ ir „Morskaja bolezn“, kuriomis ir prasidėjo jubiliejinis albumo koncertas.

Būtent šiame jau istorija tapusiame ir Londone esančioje „Alaska Studios“ įrašų studijoje įrašytame albume galima rasti tokias grupės dainas kaip „Vladivostok 2000“, „Utekai“ ir kitas, kurios, neabejojama, skambės ir koncerte. Žinoma, didžiausių hitų dar teks palaukti.

„Ačiū, Vilnius“, – už aplodismentus ir fanų šūksnius dėkojo solistas. Tiesa, pertraukų grupė nedarė ir dainas grojo vieną po kitos daug su susirinkusiais gerbėjais nebendraudami.

Prieš du dešimtmečius išleista plokštelė tapo viena perkamiausių Rusijos istorijoje. Muzikantai neslepia, jog įrašinėjant „Morskaya“, albumą išleisti atsisakė beveik visos garso įrašymo studijos, todėl jį išleisti Iljai Lagutenko teko privačiomis lėšomis bei skolinantis pinigus iš draugų.

Tiesa, po kurio laiko kultinis muzikos žurnalas „Rolling Stone“ kompoziciją „Utekai“ įtraukė į pasaulį pakeitusių dainų top 40-uką.

Pati grupė „Mumiy Troll“ susibūrė dar 1983 metais Vladivastoke. Oficialia grupės įkūrimo data yra laikoma spalio 16 diena. Tačiau iš pradžių vaikinams sekėsi sunkiai ir tik išleidę įrašius minėtą albumą jie sulaukė tikrosios pasaulinės šlovės bei tapo poproko muzikos pradininkais.