Tai – jau trečias Jurgos gyvo garso ir vaizdo linkėjimas iš JAV – šį kartą atlikėja savo dainą „Rykliai ir vilkolakiai“ gyvai atliko Floridoje, St. Petersbourg, per pasiplaukiojimą Tampa Bay įlankoje, rašoma atlikėjos pranešime spaudai.

Vaizdo klipas:

Prieš tai interneto erdves pasiekė vasara dvelkianti dainos „King of My Time“ versija bei įstabūs Stone Mountain (Atlanta, Georgia) vaizdai, užfiksuoti „Life Is a Dance For One“gyvo garso muzikiniame klipe, kuris atlikėjos feisbuko paskyroje sulaukė milžiniško dėmesio – buvo peržiūrėtas 123000 kartų.

„Per 27 muzikinio turo dienas nukeliavome 25000 km, aplankėme 11 JAV valstijų, surengėme 8 koncertus, aplankėme daugiau nei 5000 lietuvių ir nufilmavome 4 „gyvus“ muzikinius klipus. Neabejodama galiu sakyti, kad tai – viena įspūdingiausių ir darbingiausių kelionių“,– sakė Jurga, kelionės metu rengusi ir tv interviu ciklą su vietos lietuviais žaismingu pavadinimu „Jurgos balsas iš Amerikos“.

Kelionės įspūdžiais ir lauktuvėmis Jurga su grupe gyvai dalinsis baigiamajame JAV turo koncerte jau šį ketvirtadienį, spalio 26 d., Vilniuje, muzikiniame klube „Tamsta“.