Praėjusią savaitę Egidijus smarkiai sukritikavo užsienio žvaigždžių šou, kurie vyko Lietuvoje šįmet. E. Dragūnui pasipiktinimą sukėlė tai, jog užsieniečiai į mūsų šalį atveža, kaip pats sakė, nusenusius šou.

„Kainos į užsieniečių koncertus neadekvačios“, – nuomonę dėstė Egidijus ir patikino, jog SEL šou šį šeštadienį sudrebins Vilnių taip, kaip dar nedrebino nė viena Lietuvos ar užsienio garsenybė.

Kad SEL surengs geriausią koncertą šiais metais Lietuvoje neabejoja ir jame kaip apšildantysis atlikėjas pasirodysiantis Andrius Glušakovas-Pushaz.

„Egidijus su savo grupe SEL yra vienintelis Lietuvoje, kuris vienas sutraukia tokią minią, kokią sutraukia populiariausi šalyje festivaliai, – 15 ar 20 tūkstančių. Anksčiau tai pavykdavo padaryti tik vienai grupei – „Fojė“, – konstatavo Pushaz.

Netrukus Kalnų parke bus pradėta statyti įspūdinga 8 aukštų namui prilygstanti scena-robotas. Jos idėją sugalvojo pats E.Dragūnas.

„Užtrukau lygiai 5 minutes”, - nusijuokė Egidijus.

Scenos statymas užtruks kelias dienas, tuo rūpinsis daugiau nei 100 žmonių komanda.

Pirmasis koncertas su specialia SEL scena buvo pristatytas Klaipėdoje. Ir nors visi liaupsino naująjį grupės šou, tačiau E.Dragūnas dar rado ką patobulinti prieš pasirodymą sostinėje.

„Taip, visi gyrė sceną, muzikinę dalį, visiems patiko šou. Tačiau aš pats dar radau prie ko prikibti ir ką patobulinti. Padarysime viską, kad koncerte Vilniuje būtų dar geriau“, - apie šeštadienio koncertą sakė E.Dragūnas.

Tūkstančius žmonių sutrauksiančiame šou dalyvaus ir pusė tūkstančio vaikų iš globos namų. Tradiciškai jiems kvietimus padovanojo SEL lyderis, o nudžiugę vaikai atsidėkojo piešiniais.

SEL šou vyks rugsėjo 2-ąją, Vilniuje, Kalnų parke.