Bilietus į Robbie Williamso koncertą, kurį pradės populiarusis muzikos duetas „Erasure“, galima įsigyti visose „Bilietai.lt“ kasose ir internetu: www.bilietai.lt

Per ilgiau nei 20 metų trunkančią solo karjerą, R.Williamsas išleido daugiau nei 30 singlų, patekusių į perkamiausių D.Britanijoje hitų sąrašą. 31 atlikėjo kūrinys pasiekė dešimtuką ir net 7 singlai pakilo į 1-ąją vietą. Atskirai išskirsime svarbiausius, be kurių Robbie nebūtų toks mylimas.

Pagrindinė daina, kuri išgelbėjo Robbie Williamso solo karjerą, yra „Angels“. Šis kūrinys yra puikus įrodymas, kad nėra būtina pasiekti 1-ą vietą, kad daina taptų masiškai populiaria ir beprotiškai mylima. Singlas „Angels“ pakilo tik iki 4-os vietos ir buvo parduotas 1,2 mln. kopijų tiražu. 2005 m. šis kūrinys buvo paskelbtas geriausia pastarųjų 25-erių metų daina. Be to, „Angels“ yra būtent tas kūrinys, kurį dauguma britų norėtų girdėti per savo laidotuves.

Antras sąraše yra hitas „Candy“. Šį kūrinį Robbie parašė kartu su buvusiu kolega, grupės „Take That“ dainų dainų autoriumi ir kompozitoriumi, Gary Barlow. 2012 m. išleistas singlas yra parduotas 707 707 kopijų tiražu.

2000 m. išleidęs singlą „Rock DJ“, Robbie Williamsas sukėlė nemažą sumaištį. Pirmoje hitų sąrašo vietoje debiutavęs kūrinys labiausiai užkliuvo dėl savo vaizdo klipo, kuriame dainininkas nuo savęs plėšia mėsos gabalus, kuriuos čia pat sumaitina ant riedučių riedančioms kanibalėms-manekenėms. Nesunku nuspėti, kad televizijos kanalai šį klipą rodė tik po 9 val. vakaro. Nepaisant to, singlas buvo išpirktas 680 tūkst. tiražu.

Ketvirtas didžiausiu tiražu parduotas Robbie Williamso hitas yra baladė „She‘s The One“. Dainos originalas priklauso „World Party“, tačiau ši grupė savo kūrinio hitu nepavertė. R.Williamsui sekėsi kur kas geriau – „She‘s The One“ ne tik pasiekė perkamiausių singlų sąrašo viršūnę, betir buvo parduotas 503 tūkst. tiražu.

Atlikėjo antrąjį albumą „I‘ve Been Expecting You“ pristatęs hitas „Millenium“ lengvai pasiekė perkamiausių singlų sąrašo viršūnę. Šioje dainoje yra panaudota ištrauka iš Jameso Bondo filmui sukurto ir Nancy Sinatra atlikto kūrinio „You Only Live Twice“. Šį singlą įsigijo 497 tūkst. muzikos mylėtojų.


Topinis Robbie Williamso ir Holivudo superžvaigždės Nicole Kidman duetas „Something Stupid“ yra Franko ir Nancy Sinatros hito koveris. Šis duetas tapo 2001 m. Kalėdiniu hitu Nr. 1 ir buvo išpirktas 385 tūkst. kopijų tiražu.


2000 m. buvo išleistas dar vienas Robbie Williamso duetas „Kids“ – šįkart su australų žvaigžde Kylie Minogue. Dainai pasiekė tik 2-ą vietą, nes tą savaitę britų tope karaliavo „U2“ hitas „Beautiful Day“. Nepaisant to, „Kids“ singlą įsigijo 240 tūkst. melomanų.

Pagaliau nusprendęs užkasti karo kirvį, Robbie kartu su Gary Barlow įrašė bendrą dainą „Shame“. Singlas buvo parduotas 229 tūkst. tiražu.
„Goin‘ Crazy“ (su Dizzee Rascal): http://bit.ly/1o4WCBM

Kitą puikų duetą „Candy“ Robbie Williamas įrašė su britų reperiu Dizzee Rascal. 2013 m. išleistas singlas taip pat pateko į geriausiai parduotų dainininko hitų 20-tuką – „Candy“ parduotas 155 tūkst. tiražu.

Vienas geriausiai parduotų Robbie Williamso singlų, kuris nė karto nepateko į perkamiausių hitų sąrašus, yra daina „Mr. Bojangles“.
Didžiausias šių metų šou Baltijos šalyse – Robbie Williamso gastrolių „The Heavy Entertainment Show Tour“ koncertas – Vilniaus Vingio parke įvyks jau rugpjūčio 16 d. Renginį pristato didžiausias Baltijos šalių koncertų rengėjas „Live Nation Lietuva“.