Savo karjerą prieš daugiau nei du dešimtmečius pradėjusi Leslie Feist turi ilgą muzikinę patirtį, kurioje sutilpo tiek punk, tiek indie, tiek pop stiliaus muzika. Nors su metais atlikėjos stilius keitėsi, tačiau jos nuoširdumas scenoje išliko toks pats. Tai itin vertina dainininkė Justė Arlauskaitė-Jazzu.

„Man Feist yra viena unikaliausių atlikėjų savo stiliumi ir skambesiu, užburianti savo paprastumu, moteriškumu, gaivališkumu. Sakyčiau ji tokia labai gyva ir gyvenimiška. Dainos skirtingos, kaip ir išgyvenimai. Klausau jos nuo „Mushaboom laikų. Kai išgirdau dainą „Limit to your love", kurią vėliau išgarsino James Blake, pagalvojau, kokie jie jautrūs ir jausmingi – o man tai muzikoje svarbiausia!", – dalijasi atlikėja J. Arlauskaitė-Jazzu.

Feist diskografijoje – penki albumai, pakerėję pasaulio klausytojus ir pelnę daugybę apdovanojimų. Veikiausiai svarbiausias jos darbas buvo albumas „The Reminder", suteikęs jai pasaulinę šlovę bei nominuotas „Grammy" apdovanojimui.

„Feist muzikalumas yra ypatingas ir prabangus. Man visada atrodė, kad ji yra labiau instrumentas nei žmogus. Kad ir kaip grubiai ar paviršutiniškai žodžiais tai beskambėtų. Absoliučiai nuostabiai suderintas instrumentas. Jei atvirai, man nuoširdžiai atrodo, kad (ne)fizinės Feist ląstelės sudarytos ne iš vandens, bet iš garso. Ir tas jai absoliučiai prigimtinai pažįstamas garsas ir jo tobulumas įvairiomis formomis, garsiniais piešiniais, ornamentais ir spalvomis vibruoja, skleidžiasi ir prikausto mane kiekvienąkart, kai žiūriu ir klausaus jos gyvų live įrašų. O Jos muzikalumo kalibras ir yra tai, ką noriu savomis akimis ir ausimis patirti", – kalba dainininkė Eglė Sirvydytė.

Šiuo metu Feist keliauja per įvairius festivalius bei atlieka solinius koncertus, kuriuose pristato naujausią savo albumą „Pleasure".

„Daugiausia Feist klausiausi prieš dešimt metų. „The Reminder" buvo tas albumas, kurio klausantis prisimenu save iš taško A greičiau pasiekiančią tašką B, besisukančią virtuvėje ar gulinčią vonioje. Tolesnius Feist darbus perklausydavau, tačiau probėgšmais. Penktasis, „Pleasure", sudomino tuo, kad lyginamas su viena mylimiausių mano atlikėjų PJ Harvey. Ir išties – čia ji kur kas labiau rokenrolinė negu anksčiau. Naujas albumas man net šiek tiek priminė ir „Cat Power". Po šešerių metų pertrauko Feist grįžo tokia pat miela, tik dar kietesnė. O „Youtube" įrodo, kad ją taip pat miela stebėti ir klausyti gyvai", – sako poetė ir dainininkė Indrė Valantinaitė.

Naujausiame albume – 11 intensyvių, introspekcinių dainų, kurios kaip istorija pamažu atskleidžia albume besislepiantį grožį ir jo lobius. Jose telpa visi Feist išgyvenimai, dabarties apmąstymai ir žvilgsnis į ateitį.

„Šviežia, gera ir skanu! Naujausias Feist albumas „Pleasure" būtinai turi būti klausomas mylimų draugų apsupty", – įspūdžiais dalijasi aktorius, šokėjas ir choreografas Gytis Ivanauskas.