Kaip pranešime spaudai rašo organizatoriai, „Aludarių dienos 2017“ festivalis Klaipėdoje vyks „Švyturio“ alaus darykloje, kurios durys vienai dienai bus plačiai atvertos visiems, nusiteikusiems švęsti. Festivalio svečiai čia bus laukiami nuo vidudienio – 14 valandos, linksmybės tęsis iki pat sutemų.

Scenoje – ryškiausios žvaigždės

Gerą nuotaiką festivalio metu garantuos būrys žinomiausių šalies muzikantų, kurie garsiausius savo hitus svečiams dainuos nemokamame koncerte. Net dvi scenas festivalio metu dalinsis atlikėjai Vaidas Baumila ir Monika Pundziūtė-Monique, „Colours of Bubbles“, „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“, Ba., Jamma & W, „Parranda Polar“, „Diskonektai“ ir „Solo Ansamblis“.

Koncertas alaus darykloje prasidės jau 17 valandą, festivalio rengėjai pasiruošę čia sulaukti arti 10 tūkst. klausytojų – panašiai tiek jų festivalyje dalyvavo pernai.

Parodys viską ir dar daugiau

Patys muzikantai pasakoja nekantriai laukiantys šventės, ir kviečia gerbėjus nepraleisti progos – būtinai užsukti.

Kviesdamas gerbėjus į pasimatymą koncerte Vaidas Baumila žada ypatingą šou. „Daugiau kaip dešimtmetį esu scenoje, bet visuomet labai laukiu susitikimo su klausytojais. Būtent tokie momentai, kai regiu žmonių šypsenas, mane verčia judėti į priekį ir mylėti gyvenimą! Per koncertus tvyro nenusakoma atmosfera. Tad šįmet krauname instrumentus ir su visa grupe lekiame į Klaipėdą. Atliksime klausytojų pamėgtas dainas „Ant mašinos stogo“, „Tai buvai tu“, garsiai trauksime „Dviese“. Nustebinsime ir nauju skambesiu. Kitaip tariant, dalinsimės džiaugsmu“, – šypsosi V. Baumila.

„Šioje šventėje paskutinįkart dalyvavome prieš dvejus. Tai buvo geras renginys – puiki atmosfera, aukštas techninis lygis, pasiruošimas, muzikinė programa ir galimybė paragauti įvairių alaus rūšių. Šįmet atvažiuojame su savo geriausių kūrinių programa – grosime rinktinius pirmojo albumo „Inspired by a True Story“ ir antrojo albumo „She is the Darkness“ kūrinius bei „rokenrolinsime“ iš širdies. Neabejojame, bus labai gerai!“ – entuziazmu trykšta „Colours of Bubbles“ vokalistas Julijus Aleksovas.

„Aludarių dienoje verta apsilankyti, nes po jos būna aludarių vakaras ir aludarių naktis. Valio! – šmaikštavo „Antikvarinių Kašpirovskio dantų“ būgnininkas Karolis Steponavičius. – Šįmet žadame parodyti tai, ko nerodėme praėjusiais metais. O kadangi pernai nerodėme nieko, tai šįmet parodysime viską.“

Tačiau turėkite omenyje – nors renginys nemokamas, jis skirtas tik pilnamečiams. Jaunesni negu 18-os metų asmenys net ir su lydinčiais asmenimis nebus įleidžiami.