Tokį savęs apibūdinimą prieš mėnesį 54 –ąjį gimtadienį atšventęs dainininkas pasirinko ne šiaip sau - visai neseniai K. Kerbedį pasiekė nuostabi žinia, kuri privertė išspausti ne vieną džiaugsmo ašarą.

Atlikėjo sūnui gimė dvynukės, o K. Kerbedis išsyk tapo dvigubu seneliu.

Vasarą du išskirtinius koncertus Lietuvos kurorto sostinei Palangai ruošiantis K. Kerbedis patikino, kad tai bus vieninteliai jo koncertai šią vasarą, o didžiausia jo svajonė šiuo metu – savo akimis išvysti anūkes Aliciją ir Vanesą.

„Manau, kad tokia laimė yra privatus reikalas. Esu giliai sujaudintas mūsų šeimynos pagausėjimu, tačiau ne kaip kitos mūsų „žvaigždės“ nesiruošiu dalintis anūkių nuotraukomis interneto portaluose“, - užsimindamas apie kitų Lietuvos garsenybių pomėgius viešinti privačias gyvenimo detales kalbėjo K. Kerbedis.

- Neseniai jūsų sūnui gimė dvynukės, o jūs tapote seneliu. Socialinio tinklalapio paskyroje rašėte, kad jaučiatės tiesiog „perfect“. Su kuo galėtumėte palyginti šį jausmą?, - paklausėme džiaugsmingą gyvenimo etapą šiuo metu išgyvenančio atlikėjo.

- Manau, kad tai su niekuo nepalyginamas jausmas. Anūkės man gimė pirmą kartą gyvenime – tai visiški nauji įspūdžiai, kuriuos sunku apibūdinti žodžiais. Tai yra tiesiog euforija. Mano viduje šiuo metu verda pačios geriausios emocijos. Jau turėjome tokių pajuokavimų, kad po kokių 20 metų senelis sėdės kur nors kieme šiltai apsiklojęs, o jį netikėtai aplankys garantuotai aukštaūgės anūkės, kurios čia pat įsodins senelį į lėktuvą ir parskraidins į Londoną, kur galėsiu ilsėtis kokiame nors prabangiame Londono „garden‘e“.

- Kas šiuo metu yra jūsų raktas į sėkmę?

- Sakyčiau, kad pagrindinis receptas yra tai, kad viską, ką darau, darau tiek, kiek suprantu ir kaip jaučiu. Nesistengiu nei savęs kaip asmenybės, nei savo kūrybos prie nieko „pritempti“, stengiuosi išlikti toks koks esu, niekam nepataikauti ir manau, kad liaudis tai jaučia. Man nereikia gudrauti, niekada nenorėjau ir nesiekiau ko nors apgauti, išpešti kažkokios materialinės naudos. Visą ką darau yra nesuvaidinta, tikra, natūralu, todėl galiu drąsiai teigti, kad tai ir yra pagrindinis mano sėkmės kelias.

- Socialinės paskyros naudojimas jums – tai galimybė reguliariai palaikyti savo populiarumą ar tiesiog neformali erdvė, kurioje galite išreikšti emocijas?

- Turiu pripažinti, kad feisbukas iš tiesų yra tam tikras langas į mano privatesnį gyvenimą. Žinoma, tai virtuali erdvė, kurioje galiu bendrauti su artimais žmonėmis, draugais, tačiau tuo pat metu jame dažnai atsispindi ir mano nuotaika, emocijos. Aišku, ši medija naudinga ir tuo, kad joje galima paskelbti apie būsimus koncertus, veiklą, bet iš tikrųjų ji sukelia priklausomybę. Kaip žmogus pripranti prie saulėgrąžų lukštenimo, taip ir prie feisbuko.

Šiuo metu, turbūt kaip ir daugelis, sunkiai įsivaizduoju savo kasdienybę be šios platformos, tačiau ten gali ir pasikelti nuotaiką, ir ją susigadinti.

- Savo kūrinių repertuarą sparčiai pildote naujomis dainomis. Iš kur semiatės įkvėpimo?

- Pernai pildėme intensyviai, šiais metais kol kas tik viena nauja dainelė. Žinoma, jeigu atsižvelgiame į pastaruosius metus, tuomet taip, repertuaras pasipildė nemažai. Nors iki Naujųjų metų ir vėl planuojama, kad bus nemažai naujienų.

Tiesa, aš visuomet pasikliaunu tuo ką jaučiu, o ne tuo ką reikia jausti, todėl negaliu teigti, kad sulauksime konkretaus skaičiaus naujų dainų, tai ne man. Kaip jau minėjau, esu už natūralumą, todėl kūryba turi gimti natūraliai ir taip, kaip aš pats noriu. Lygiai taip, kaip ir mano įvaizdis scenoje. Noriu būti toks, koks esu, o ne toks kokį norėtų matyti kiti.

- Vasarą Palangoje surengsite vienintelius du didžiuosius koncertus Palangos koncertų salėje. Kodėl nusprendėte apsiriboti dviem koncertais? Kokia tai žinutė klausytojams?

- Po sėkmingo koncertinio turo Lietuvos arenose „Mano balsas“ atvirai sakant, šiais metais jau nebenorėjau nieko. Bet kadangi jaučiu didelius sentimentus buvusiai Palangos vasaros estradai, kurios vietoje dabar ir yra naujoji Palangos koncertų salė, priėmiau vienintelį iš daugelio pasiūlymų ir pamaniau, kad tai turėtų būti vieninteliai Kastyčio Kerbedžio koncertai šią vasarą – tik Palangoje.

Tokią idėją ir išlaikėme. Abu koncertai vyks ilgųjų savaitgalių maratone, vienas liepos 8 –ąją, kitas rugpjūčio 12 –ąją, todėl belieka tikėtis, kad Dievulis poilsiautojams padovanos žydrą, saulėtą dangų. Jau teko apsilankyti naujoje salėje, turiu pripažinti ji tikrai nuostabi, todėl su nekantrumu laukiu koncertų ir kviečiu visus būti drauge.

- Ne paslaptis, kad žiniasklaidoje dažnai esate minimas kaip kontraversiška asmenybė, tačiau tuo pačiu ir kaip vienas šilčiausiai su publika bendraujančių Lietuvos atlikėjų. Ar galima teigti, kad tokiu būdu demonstruojate padėką savo klausytojui?

- Nepasakyčiau, kad aš kažkokia kontraversiška asmenybė, paprasčiausiai per jau nemažą savo patirtį esu užsiauginęs storą odą, kuri man suteikia savotišką vidinę apsaugą. Visų pirma, kad kalbėčiau nuoširdžiai, atvirai ir drąsiai, turiu pasitikėti. O kaip galima negerbti arba šimtu procentų neatsiduoti tiems, kurie ateina į tavo koncertą, o finišo tiesiojoje atsistoję dėkoja aplodismentais.

Man tai yra didžiausias įvertinimas. Laikausi tokios nuostatos, kad koncerte aš visas turiu būti jų, nes jie visi yra mano. Pasikartosiu, kad nei į vieną savo koncertą neinu su mintimi pasipelnyti, tai yra kitų asmeninis reikalas, kurie tuo užsiima. Aš tokio požiūrio niekuomet nepropagavau ir jau tikrai niekuomet nebepropaguosiu. Į savo koncertus važiuoju su noru ir meile, o mano pagrindinis tikslas, kad kiekvienas atėjęs išsineštų tik geriausius įspūdžius ir emocijas.

- Pabaigai...Kokia šiuo metu yra Kastyčio Kerbedžio svajonė?

- Mano svajonės kol kas apsiriboja artimiausiais metais - šiuo metu trokštu kuo greičiau savo akimis išvysti dvynukes. Tai – didžiausia mano svajonė dabar. Tiesa, aš, ne kaip kurios žvaigždės „pijaro“ iš savo anūkių eksponavimo nedarysiu. Taip pat lapkritį turiu planą tradiciškai apsilankyti Los Andžele, kur jau laukia bilietai į Bruno Mars, Kate Perry bei prestižinius „American Music Awards“ apdovanojimus, o taip pat ir paminėsime vieną populiariausių švenčių JAV – Padėkos dieną.