Monikos ir Mariaus kūrybinis projektas nuo šiol slėpsis po pavadinimu „Mark Les & Monique“. Pirmąjį bendrą kūrinį „Nauja istorija“ pristatantys atlikėjai pokalbio su DELFI metu prisipažino, kad tai tik pirmas viešai pristatomas kūrinys, tačiau jų „kraitelyje“ jau yra daugiau spurdančių ir į laisvę norinčių ištrūkti kūrinių.


Kaip solo atlikėja muzikinėje padangėje sužibusi Monique jau ne pirmą kartą pristato kūrinį kartu su kolegomis. Pirmasis kūrybinis duetas buvo kartu su Vaidu Baumila. Kuo gi skiriasi šie duetai? „Jie absoliučiai skirtingi, nes su Vaidu buvo vokalinis duetas. Tai buvo vienkartinis projektas, nors šiuo metu dar negaliu pasakyti, ar dar bus kas nors kartu. Lai lieka intriga, – nusijuokė Monika. – O su Mariumi visiškai kitaip. Norime pardėti kuri daugiau dainų, ne vieną. Ir kuriame. Ir jau sukūrėme.“

M. Pundziūtė atvira – su Mariumi sukurtos dainos skambesys bus kiek kitoks ir neįprastas Monikos gerbėjams. Ar ji bijo, jog klausytojai gali pasiilgti senojo Monikos skambesio? „Nemanau, kad man reikia ko nors bijoti, man devyniolika“, – šelmiškai šyptelėjo atlikėja.

DELFI redakcijoje viešėjęs duetas žiūrovams ne tik pirmą kartą gyvai atliko naujausią savo kūrinį, bet ir pademonstravo specialiai dainai sukurtą vaizdo klipą. Pastarasis buvo filmuojamas Italijoje, Milano gatvėse ir Komo ežero pakrantėje.

„Kodėl Italija? Pamatysite vaizdo klipą ir patys suprasite – jos grožis kalba pats už save,“ – susižavėjimo Italija, o ypač Komo ežero apylinkėmis, kur buvo filmuojama dalis naujojo vaizdo klipo, neslepia M. Pundziūtė.