Festivalyje koncertuos dvi garsiausios Lietuvos muzikos scenos žvaigždės – Marijonas Mikutavičius ir Leon Somov & Jazzu, pasirodysiantys su festivalyje koncertuosiančiomis pasaulinio garso žvaigždėmis Ellie Goulding, Kungs, Alan Walker ir Anne-Marie.

Antrą kartą „Granatos Live“ scenoje pasirodysiantis Marijonas Mikutavičius ne veltui vadinamas publikos numylėtiniu – tūkstantines klausytojų armijas surenkantis atlikėjas, išleidęs tris solinius albumus, iš Lietuvos muzikos Olimpo nesitraukia nuo 2000-ųjų, kuomet pasirodė antruoju himnu neretai pavadinamas jo kūrinys „Trys milijonai“.

Kuklus, bet visuomet ką pasakyti turintis ir garsiai savo nuomonę rėžiantis atlikėjas jam skiriamų laurų nesureikšmina – hitų „Pasveikinkit vieni kitus“ ir „Bliamba, juk aš tave myliu“ autorius į šlovę numoja ranka ir stebisi esąs mėgstamu tūkstantinių minių.

Nebe pirmą sykį į „Granatos Live“ sceną kops ir Jazzu bei Leon Somov duetas. Jausminga, atvira, magnentizmą spinduliuojanti Justė Arlauskaitė, garsėjanti savo temperamentu, vadinama viena charizmatiškiausių moterų Lietuvos muzikos scenoje, o grupės dėmesys kuriamai muzikai M.A.M.A apdovanojimuose geriausios metų grupės statulėle buvo įvertintas triskart iš eilės.

Pastaruoju metu dainų „Ką tu su manim darai?“, „Lower Than The Ground“, „Po mano oda“ kūrėjai surengė nemažai koncertų, o turą vainikavo surinkę sausakimšas Kauno „Žalgirio“ ir Vilniaus „Siemens“ arenas. Tačiau svaiginančia sėkme Leon Somov & Jazzu nesapsiribojo – jau vasario 14-ąją duetas antrąsyk lipo į „Siemens“ arenos sceną, padarydami tai, ko nėra pavykę nei vienam Lietuvos atlikėjui – per du mėnesius surengė du sausakimšus koncertus vienoje didžiausių šalies arenų.

Daugiau festivalio atlikėjų „Granatos Live“ žada paskelbti jau netrukus.

„Granatos Live 2016“ akimirkos: