„Šios dainos melodiją ir tekstą rašiau, galvodama apie konkretų žmogų. Jis atsirado mano gyvenime ir atnešė labai daug džiaugsmo ir šviesos. Aš visada buvau paskendusi tokiame melancholiniame rūke, filosofinėje būsenoje, laimę gaudžiau akimirkomis. O jis atėjo ir pasakė: neišprotėk, gyvenimas toks gražus, o pasaulis toks didelis, tu nuostabi ir aš tave myliu. Ir nuo tada aš nieko nebebijau, juokiuosi dar garsiau ir jaučiuosi tiesiog laiminga kasdien. Nuo tada, kai sutikau Jį, kiekvienas momentas įgijo tiek daug svorio, prasmės ir lengvumo!“ – sako Justė Arlauskaitė-Jazzu.

Ji džiaugiasi, kad daina „Moments“ suteikė progą grįžti prie šokių muzikos.

„Valentino dieną šoksime kartu, – pritaria ir Leonas Somovas. – Man kūrinys „Moments“ yra šio albumo favoritas. Jis išsiskiria savo svajingai pulsuojančia energija. Nuo pirmų akordų galite išgirsti minkštą sintezatorių asistavimą ritmui, vėliau klijuoju įvairius analoginių ritmo mašinų tembrus siekdamas išgauti kuo unikalesnį dainos skambesį.“

Vasario 14-ąją „Leon Somov & Jazzu“ koncertuos Vilniaus „Siemens“ arenoje, ir tas vakaras išties bus pripildytas gražių jausmų.

„Koncerte tikrai išgirsite visą mūsų albumą „Moments“. Taigi, kviečiame mylėti iš visos širdies. Pažadame daug romantiškų, nepamirštamų ir jautrių momentų“, – teigia Jazzu.

Leon Somov & Jazzu – Moments: