„Kalėdų naktį tylią“ – tokią dainą sudainavo duetas, kurios vaizdo klipą pristato likus lygiai 10 dienų iki Kalėdų. Vaizdo klipas filmuotas Klaipėdoje, bene jaukiausioje senamiesčio vietoje „Friedricho pasažas“. Klipe Nijolė ir Žiogas žaismingai šėlsta Klaipėdos senamiestyje, grožisi ramia ir jaukia Kalėdų laukiančio uostamiesčio dvasia.

„Klipas labai šiltas ir jaukus – skiriame jį visiems, kas laukia gražiausios metų šeimos šventės“, – sako N. Pareigytė-Rukaitienė. R. Žiogas priduria, kad jam buvo iššūkis dainuoti kartu su Nijole: „Nesu dainininkas, bet stropiai mokausi. Žinoma, niekada neprilygsiu Nijolei – ji profesionalė, todėl man buvo tikras iššūkis dainuoti kartu su ja. Džiaugiuosi rezultatu – daina ir nuotaikinga, ir romantiška“, – sako R. Žiogas.

Vaizdo klipe epizodiškai nusifilmavo ir R. Žiogo dukra Riana, kuri kartu su būriu talkininkų nuotaikingai pritarė Nijolei ir Žiogui, kartu traukė jau klasika tapusią dainą „Kalėdų naktį tylią“. Muzikiniu išpildymu rūpinosi grupė „Old city band“.

Nijolė ir Žiogas yra scenos partneriai, kartu veda renginius, yra sukūrę bendrą programą „Vyrų ir moterų reikalai“.