„Nieko Nesakyk“ yra antra lietuviška daina iš mūsų albumo „Moments“, kuriame lietuviški kūriniai iš viso bus tik du. Anglų kalba įrašytos dainos – kitokios stilistikos, manau, tai maloniai nustebins ir mūsų gerbėjus“, – pasakoja Leonas Somovas.

Anot muzikos prodiuserio, „Nieko Nesakyk“ – energingas kūrinys, kurio klausantis bus smagiau laukti susitikimo su jų grupe žiemos turo koncertuose penkiose Lietuvos arenose.

„Praėjo nemažai laiko nuo paskutinio mūsų koncerto, todėl nekantraudami laukiame artėjančių pasirodymų ir labai norime pasidalinti naujomis dainomis su savo klausytojais, stebėti jų reakcijas ir sulaukti vertinimų, – teigia Leonas. – O kūrinys „Nieko Nesakyk“ yra prisodrintas analoginių sintezatorių, kurie skambesiu leidžia mums pajausti 80-ųjų dvasią.“

„O aš apie šią dainą mėgstu sakyti taip: poetizuota buitis. Tai daina apie prieitą ribą, – kai nebežinai ar likti, ar išeiti. Tai – monologas, atvirai išsakyti jausmai kitam žmogui“, – sako Jazzu, kūrinio pabaigoje ištarianti du lemtingus žodžius: laikas pasirinkti.

„Leon Somov & Jazzu“ - „Nieko Nesakyk“

Artėjančių švenčių proga duetas „Leon Somov & Jazzu“ kviečia savo gerbėjus ne tik teisingai pasirinkti, bet ir susirinkti į turo „Winter Is Coming“ koncertus, kuriuose atliks geriausius visų laikų hitus ir taip ilgai lauktą dainą „Nieko Nesakyk“. O be to, tik šiuose koncertuose bus galima įsigyti jų naująjį muzikinį albumą „Moments“.

Turo koncertai vyks: gruodžio 23 dieną – „Švyturio“ arenoje Klaipėdoje, gruodžio 25-ąją – Šiaulių arenoje, gruodžio 26 d. – „Žalgirio“ arenoje Kaune, gruodžio 27 d. – Panevėžio „Cido“ arenoje ir gruodžio 28-ąją – Vilniaus „Siemens“ arenoje.

Turas taps rekordiniu

Penkias Lietuvos arenas gruodį aplankysiantis turas „Winter Is Coming“ susilaukė itin didelio muzikos mylėtojų susidomėjimo ir taps labiausiai lankomu turu grupės istorijoje. Bilietų pardavimai rodo, kad atlikėjų koncertą pamatys per 30 tūkstančių žmonių.

„Šie koncertai mums yra labai svarbūs ir laukiami. Juk Kalėdos – ypatingas laikas, kurio metu norisi būti apsuptiems svarbiausių bei mylimiausių žmonių, o tokie mums yra mūsų gerbėjai. Nekantraujame vėl dalintis su jais muzika, šiluma ir nuoširdumu, todėl žinia, jog visose arenose bilietai yra tiesiog graibstomi, mums yra be galo džiugi. Tai geriausia dovana ir įvertinimas, kokią gali gauti atlikėjas“, – nuostabos neslėpė Justė Arlauskaitė-Jazzu.

Itin didelis publikos susidomėjimas, dėl kurio arenose atidaromi papildomi sektoriai, dar kartą liudija, kaip šie atlikėjai Lietuvoje yra labai myli ir vertinami. Leono Somovo elektroninių garsų valdymas, Jazzu vokaliniai pasažai, visada nuoširdi emocija, besąlygiškas dėmesys kokybei ir preciziškumas iki mažiausių detalių kiekvieną koncertą paverčia įsimintinu bei išskirtiniu. Už tai jie buvo įvertinti ir muzikos industrijos profesionalų – „Leon Somov & Jazzu“ net tris metus iš eilės paskelbti geriausia metų grupe didžiausiuose Lietuvoje M.A.M.A apdovanojimuose.

Kalėdinis turas bus ypatingas dar ir tuo, jog tik šiuose koncertuose bus galima įsigyti naujausią kolektyvo albumą „Moments“, kurį patys atlikėjai vadina iki šiol geriausiu savo darbu. Albumo muzikinė skalė – labai plati: nuo daugelio mėgstamų lėtų baladžių iki šokių muzikai tinkančių kūrinių, o kiekviena albumo daina bus praturtinta ir paties Leono darytomis fotografijomis.