Šventinis turas ypatingas Deiviui ir Renatai Norvilams, juk rugsėjį jų namai prisipildė vaikiško juoko – porai gimė sūnus Rėjus.

„Be jokios abejonės mažasis Norvilas keliaus kartu su mumis – juk šventinio turo metu jam bus vos trys mėnesiai, o tokiu metu mažyliai negali būti atskiriami nuo savo mamų. Tad Kalėdas švęsime visi kartu!“, – šypsosi Deivis.

Kalėdinėms melodijoms bus skiriamas ypatingas dėmesys šių metų šventinio koncerto repertuare: klausytojų širdis ir sielas šildys jaukūs pasirodymai ir jų metu skambančios visiems puikiai pažįstamos dainos: „Geriausios Kalėdos“, „Krenta snaigės“, „White Christmas“, „Santa Claus is coming to Town“, „All I want for Christmas is You“, „Merry Christmas everyone“ ir daugybė kitų.

„Geriausios Kalėdos – tai Kalėdos kartu – šypsosi Deividas Norvilas. – Nors ne pirmus metus šventinį laikotarpį leidžiu scenoje, tačiau suprantu, koks tai ypatingas metas visiems Lietuvos žmonėms, todėl tą jaukią kalėdinę atmosferą aš, kartu su savo šeima bei žaviąja scenos partnere Vaida, stengsiuosi perduoti mylimiems klausytojams. Kuo nuoširdžiausiai kviečiu visus savo gerbėjus iš įvairių Lietuvos kampelių susitikti su manim šventiniame koncerte „Kalėdos kartu“.

Ypatingos šių metų koncerto staigmenos – atlikėjų pasirodymas su vietiniu miesto choru bei LED ekranas. Scenografija, kuriama vaizdais, šviesomis ir pirotechnika, suteiks klausytojams tokią šventinę nuotaiką, kuri neišsisklaidys dar ir šventėms pasibaigus, žada organizatoriai.