Draugai ir artimieji nusprendė, kad šis palikimas yra vertas melomanų dėmesio, todėl nusprendė į pagalbą pasikviesti F.Millerį pažinojusius muzikantus. Tokiu būdu buvo įrašytas „Frankie Miller‘s Double Take“ duetų albumas. Jame, kartu su tik demonstraciniuose įrašuose išsaugotu F.Millerio balsu. skamba naujai įrašyti žinomų dabarties muzikos žvaigždžių balsai.

Idėja įrašyti nebaigtas dainas gimė žinomam prodiuseriui Davidui Mackay, kuriam ir kilo mintis pasiūlyti vieną dainą atlikti E.Johnui. Prodiuseriui atrodė, kad kūrinys „Where Do The Guilty Go“ idealiai tam tinka. Susisiekti su pasaulinio garso žvaigžde pavyko per muzikos vadybininką Stuartą Eppsą. Pastarasis jaunystėje bičiuliavosi su gitaristu Ray Minhinnettu, kurio grupė buvo pasirašiusi kontraktą su E.Johno įrašų kompanija „Rocket Records“.

„Kai išgirdau šią dainą, iškart pajutau, kad ji tinka Eltonui – užsimerkęs galėjai išgirdėti jo balsą“, – pasakoja S.Eppsas. „Deja, aš nežinojau, ar Eltonas suras laiko, ar jam bus įdomu dalyvauti projekte“. Laimė, išgirdęs jam nusiųstą dainos demonstracinį įrašą, E.Johnas sutiko nedvejodamas.

„Mus pasiekė informacija, kad E.Johnas žino Frankie Millerį. Nors jie nebuvo anksčiau susitikę, jam labai patiko daina, Frankie balsas ir visas projektas. “, – sakė S.Eppsas.

Nors tuo metu E.Johnas tęsė koncertines gastroles, muzikantas rado laiko atvykti į vieną Londono studijų. Dainininkas atvyko ryte, iki 10-os valandos likus apie 20 minučių E.Johnas buvo puikios nuotaikos, išgėrė puodelį arbatos ar kavos, ir kibo į darbą. Pranešama, kad muziką ir vokalo partijas įrašyti pavyko dainą sugrojus vos tris kartus: 10 minučių po 10 valandos viskas buvo baigta.
„Manęs prašo padaryti daugybę dalykų, tačiau šis atvejis išskirtinis. Jo muzika turi būti išgirsta, prismenama ir išsaugota“, – apie Frankie Millerį sakė Eltonas Johnas.

Be E.Johno, albumo „Frankie Miller‘s Double Take“ įrašuose taip pat dalyvavo visas būrys muzikos žvaigždžių: Rodas Stewartas, Kidas Rockas, Joe Walshas (iš „Eagles), Willie Nelsonas, Paulas Carrackas, Francis Rossi (iš „Status Quo“), Huey Lewisas, Bonnie Tyler, Kiki Dee, Kim Carnes ir daugelis kitų.

Elton John & Frankie Miller – „Where Do the Guilty Go?“:


Eltono Johno ir jo grupės koncertą pristato didžiausias Baltijos šalių koncertų rengėjas „Live Nation Lietuva“, šįmet sostinėje surengsiantis britų grupės „The XX“ pasirodymą, Kaune – elektroninės muzikos legendos Jeano-Michelio Jarre'o koncertą, populiariausią pasaulyje „Pink Floyd“ muzikos šou „Brit Floyd“ ir daug kitų renginių.