Prasidėjus naujiems darbams, naujų dainų įrašams ir keletą jau pristačius klausytojams, atrodytų, keistas sprendimas atsigręžti atgal – ne be pagrindo.

„Ši daina – pagrindinis mano debiutinio albumo kūrinys, jį atlieku savo koncertuose, noriu šia daina dalintis, o kai ji skamba su mano mylimu styginių kvintetu, man ji patinka dar labiau!”,- norą pasidalinti kūriniu atskleidžia Monika Linkytė.

Monika Linkytė - Walk With Me:

Šiandien pristatoma „Walk With Me” kūrinio versija – rudenį vykusio Monikos Linkytės koncerto Vilniaus Šv. Kotrynos bažnyčioje akimirka. Pavasarį savo svajonę dainuoti pritariant styginiams įgyvendinusi ir sėkmingai rudenį tai pakartojusi dainininkė neslepia, jog galimybė tai daryti – dovana.

„Atliekant dainas kartu su styginių kvintetu, jos tampa dar labiau gyvos, pilnos romantikos ir jautrumo. Jaučiu didelę palaimą galėdama jas atlikti būtent su tokiu muzikiniu sąstatu. Todėl ir norisi su visais pasidalinti tuo, kas širdžiai taip miela”, - atvirauja atlikėja.

Šį ir kitus mėgstamus ir žinomus dainininkės kūrinius atliekamus kartu su styginių kvintetu jau šio mėnesio pabaigoje galimybę išgirsti turės Kauno ir Klaipėdos gyventojai bei šių miestų svečiai. Spalio 26 d. – Kauno Žalgirio arenos amfiteatre, o 29 d. – Klaipėdos koncertų salėje.

Taip pat, spalio 21 d. Monika Linkytė su grupe koncertuos Šiauliuose, o 22 d. surengs akustinį koncertą Palangoje.