Pseudonimu „Daddy Was A Milkman“ prisistatantis Ignas Pociūnas ilgus metus praleido Jungtinėse Amerikos Valstijose. Šiuo metu Lietuvoje gyvenantis atlikėjas yra vienas iš nedaugelio muzikos scenos debiutantų, pripažinimo sulaukusių ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje: visus „Daddy Was A Milkman“ singlus transliuoja pagrindinės Latvijos ir Estijos radijo stotys. Neseniai išleistas debiutinis atlikėjo albumas „Daydreaming“ muzikos kritikų yra vertinamas, kaip vienas geriausių pastarųjų metų debiutų lietuviškos muzikos scenoje.

„Daddy Was A Milkman“ – „Read My Mind“:

Gerbėjai išpirko visus bilietus

Liepos pabaigoje „Daddy Was A Milkman“ surengė pirmąjį koncertą Mokytojų kiemelio „Vasaros terasoje“ Vilniuje. Ažiotažas buvo toks didžiulis, kad gerbėjai visus bilietus išpirko likus kelioms savaitėms iki renginio. Sausakimšoje erdvėje vykęs anšlaginis debiutas daugiau nei pavyko: susižavėję gerbėjai ovacijomis pasitikdavo kiekvieną dainą, minios žmonių po koncerto laukė atlikėjo, kuris beveik valandą dalino autografus.

Koncerto akimirkos:

„Daddy Was A Milkman“ – „Breathe In“:

Koncertavo didžiuosiuose festivaliuose

„Daddy Was A Milkman“ šiemet savo programose norėjo matyti daugelis didžiųjų mūsų regiono festivalių organizatorių. Atlikėjas surengė puikų pasirodymą vienos dienos festivalyje „Summer In The City“, kur „apšildė“ britų žvaigždę Johną Newmaną. Liepos mėnesį „Daddy Was A Milkman“ atstovavo mūsų šaliai festivalyje „Positivus“. Rugpjūčio pradžioje atlikėjas koncertavo viename didžiausių Lietuvos muzikos festivalių „Granatos Live“.

Pristatys dvejus metus brandintą debiutinį albumą

Suplanuotuose koncertuose Kaune, Klaipėdoje ir Vilniuje bus pristatytas dvejus metus brandintas „Daddy Was A Milkman“ debiutinis albumas „Daydreaming“. Publikai pristatomos 10 dainų gimė grojant akustine gitara, o galutinį skambesį įgavo įrašų studijoje. „Smulkmenos ir detalės turi didelę įtaką kiekvieno iš mūsų teigiamai emocinei būsenai. Tai atsiskleidė ir kūryboje – visos albumo dainos atspindi skirtingus, tikrus pojūčius, kuriuos „nupiešti“ stengėmės šviesiomis, lengvomis spalvomis“, – sako visų albumo dainų muzikos ir tekstų autorius Ignas Pociūnas.

Atlikėjas neslepia, kad pašėlusiu tempu lekiančiame gyvenime ne visada pavyksta išlaikyti vidinę pusiausvyrą, tačiau ją atkurti visuomet lengviau pasitelkus muziką. „Tikiu, kad su muzikos pagalba galime įnešti ramybės į kiekvieno mūsų klausytojo kasdienybę. Siekėme vientiso, nevarginančio skambesio, todėl dirbome iš širdies – studijoje praleidome pusantrų metų“, – pasakoja I.Pociūnas.

Scenos naujokas neabejoja, kad muzika vienija žmones. „Aš tuo nuoširdžiai tikiu“, – teigia atlikėjas. „Be galo malonu, kai sulaukiame laiškų iš klausytojų kituose pasaulio kraštuose, kurie mūsų dainose atpažįsta save ir atranda savo jausmus. Šis bendrumo jausmas užburia“.

Didžiuosiuose Lietuvos miestuose vyksiančius „Daddy Was A Milkman“ debiutinio albumo „Daydreaming“ pristatymo koncertus rengia didžiausias Baltijos šalių koncertų organizatorius „Live Nation Lietuva“, šįmet sostinėje surengsiantis Passenger ir grupės koncertą, sero Eltono Johno pasirodymą, Kaune – elektroninės muzikos legendos Jeano-Michelio Jarre'o koncertą, populiariausią pasaulyje „Pink Floyd“ muzikos šou „Brit Floyd“ ir daug kitų renginių.