„Ant pirštų galiukų“ tekstą ir muziką sukūrė pats atlikėjas. Kūrinį aranžavo pramogų pasaulyje bei pop scenos gerbėjams gerai žinomas Stano.

„Tai – kitokia daina nei iki šiol esu parašęs. Modernesnė, bet tokia pat kupina romantikos“, –pasakojo M. Mickevičius-Mino.

Vaizdo klipas gimė kūrybinei komandai, kurioje buvo ir viena iš jo herojų tapusi šokėja Ingrida Čenkutė, apsilankius Italijoje, Bergeno mieste bei lietuviškame pajūryje ties Nemirseta.

„Diskutuodami apie tinkamiausias filmavimui vietas neabejojome, jog lietuviška jūra turi tam tikro žavesio, kuris dera su šiaurės Italijos gamtos romantika“, – sakė M. Mickevičius-Mino.

Atlikėjas įsitikinęs, Italija yra tas kraštas, kuriame galima rasti bet kokio stiliaus kūrinio vaizdo klipui filmuoti derančią vietą.

Meilę vienai ryškiausių Europos valstybių M. Mickevičius-Mino pajuto dar mokyklos laikais, kuomet negalėdavo atitraukti žvilgsnio nuo televizoriaus, transliuojančio garsiųjų italų dainininkų dainų įrašus.

Pradėjęs studijuoti žurnalistiką jis nusprendė išmokti italų kalbą.

„Tai buvo vienas geriausių mano sprendimų, atvėrusių kelią įvairiems projektams ir darbams. Dabar galiu ne tik laisvai dainuoti šia kalba, bet ir vedu renginius ar privačias šventes“, – sakė pašnekovas.

Jis neabejojo – „Ant pirštų galiukų“ yra naujo kūrybinio etapo pradžia.

„Nuo šiol viskas bus kitaip. Gerbėjų mylimos dainos išliks, bet jiems pateiksiu ir visiškai netikėtų kūrybinių sprendimų“, – sakė dainų ir muzikos autorius.

M. Mickevičius-Mino
Foto: Asmeninio albumo nuotr.