Grupės nariai neslepia, kad projekto įkvėpimas – į muzikos istoriją įėję televizijos koncertai „MTV Unplugged“.

„Mūsų amžiaus žmonės tikrai prisimena tokius serijos pasirodymus, kaip „Alice In Chains“, „Nirvana“ ir kt.“, – nostalgiškai šypsosi ilgametis „G&G Sindikato“ vadybininkas Justas Čekuolis. Jis išduoda, kad konkretesnės gyvo garso koncerto vizijos ėmė lankyti 2002-aisiais peržiūrėjus vokiečių hiphopo veteranų „Die Fantastischen Vier“ įrašytą „MTV Unplugged“ koncertą

Anot J. Čekuolio, netikėta koncertų vieta – Rusų dramos teatras – pasirinkta visų pirma dėl erdvės jaukumo ir kameriškumo. „Galėjome rinktis greičiausiai bet kurią Vilniaus koncertų salę, galbūt sutalpinti joje daugiau gerbėjų, tačiau nusprendėme, kad būtent šis teatras labiausiai atitinka koncertų idėją ir mūsų grupės charakterį“.

Nors iki „G&G Sindikatas: Unplugged“ – dar daugiau nei du mėnesiai, parengiamieji darbai jau įsibėgėjo. Įsimintiniausius ir svarbiausius savo kūrinius Gabrielius Liaudanskas – Svaras, Kastytis Sarnickas – Kastetas, Artūras Matkevičius – Mamania ir Donatas Juršėnas – Donciavas repetuoja drauge su kviestiniais muzikantais, kurie dalyvaus ir koncertuose.

Planuojama, kad daugiau nei dvi dešimtys kūrinių, gyvai skambėsiančių Rusų dramos teatre, vėliau bus išleisti kaip atskiras albumas. Apie tai, kaip ir apie kitas išskirtinio projekto detales, grupės nariai žada išsamiai papasakoti netrukus.