Deja, pasirengimą koncertui drumsčia sveikatos problemos. Sekmadienio vakarą Sasha Song, intensyviai ruošęsis koncertiniam turui, buvo priverstas sumažinti darbo tempus. Nuvykus pas gydytoją diagnozuota, kad ant atlikėjo balso stygų susiformavę mazgeliai, dėl kurių atlikėjui uždrausta dainuoti iki jubiliejinio turo po Lietuvą pradžios.

Dainininkui taip pat buvo paskirtas balso stygų gydymas. Ruošiantis koncertams penkiuose didžiausiuose Lietuvos miestuose tokia pertrauka yra tikra prabanga.

„Išgirdęs, kad negalėsiu dainuoti, išsigandau, nes nuo vaikystės mano didžiausia baimė buvo prarasti balsą. Suvokiu, kad tai yra laikina, bet visiškai nedainuoti yra labai neįprastas jausmas“, – sako Sasha Song.

Tačiau atlikėjas rankų nenuleidžia. Pasak jo, per šį laiką bus galima nuveikti daug su dainavimu nesusijusių darbų.

„Ruošiu socialinį projektą, kurio tikslas padėti benamiams, nes mano gyvenime buvo laikotarpis, kai pats buvau likęs be namų. Dažnai dalyvauju socialinėse akcijose, kuo galiu padedu onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams, lankau vaikus, augančius vaikų globos namuose, tad dabar tam galėsiu skirti kur kas daugiau laiko“, – mintimis dalijasi dainininkas.

Nepaisant laikinų trikdžių, gimtadienio koncertui ruošiamasi jau ne vieną mėnesį. Solidžios šventės kaltininkas pateikia tik keletą užuominų: koncertas neįsivaizduojamas be legendines dainos „Mamai“, ir tokių hitų kaip „Pasiklydęs žmogus“, „Ir tai irgi praeis“, „Mes gaim tai padaryt kartu“.

Be abejonės, 20 metų jubiliejų scenoje žyminčiame koncerte skambės ir naujausia dainininko kūryba.

Koncerte muzikiniais sveikinimais dalinsis Sasha Song scenos partneriai ir draugai: Rosita Čivilytė, Asmik Grigorian, Linas Adomaitis, ARBATA, Evelina Sašenko, MaNNaZZ, Samanta Tina (Latvija), Hywel James Sam (Anglija), taip pat „Lietuvos balso“ svečiai Lina Žilinskaitė, Dagna Kondratavičiūtė, Julija Jegorova, Kotryna Juodzevičiūtė. Koncertą „apšildys“ talentingas atlikėjas Nerijus Liubertas.

Greta šventinio koncerto, vyksiančio per paties atlikėjo gimtadienį, Lietuvos klausytojus į susitikimą kvies puokštė įsimintinų pasirodymų.

Jubiliejinis pasirodymų turas privalo būti palydėtas su trenksmu, todėl koncertuose atlikėjas pasirodys su gyvo garso grupe: Jonu Lengvinu (būgnai), Juliumi Valančausku (gitara), Mindaugu Balčiūnu (klavišiniai), Nikolaj Moroziuk (klavišiniai), Kamile Širvinskaite (smuikas). Koncertui spalvų suteiks ir pritariantieji vokalistai: Elzė Zaveckienė, Akmėja, Mantvydas Čiuplys.

Vėlesni pasirodymai:

Šiauliai (09.23), Koncertų salė „Saulė“.
Klaipėda (09.25), Žvejų rūmai.
Panevėžys (09.30), Bendruomenių rūmai.
Kaunas (10.01), Laisvalaikio rūmai „NAUTILUS“.