„Tamsta“ 12-ąjį sezoną pradeda Monikos Liu koncertu

Devynis mėnesius besitęsiančią muzikos šventę pradės klube dar niekada nevykęs projektas – ant scenos lips kūrybinių idėjų nestokojanti atlikėja Monika Liu. Ji „Tamstos” svečiams pateiks unikaliai atliekamus muzikos kūrinius, kurie žymės stiprų naujojo sezono atidarymą.

Monika Liu – energijos ir pozityvumo nestokojantis multitalentas. Išskirtinio balso savininkė ne tik dainuoja, tačiau ir kuria muziką, rašo žodžius, iliustruoja savo kūrybos dainas. Prieš metus išleidusi debiutinį albumą „I am“, Monika Liu sparčiai tobulėja ir yra pasiruošusi surengti neeilinį koncertą, kuris nustebins net ištikimiausius „Tamstos“ gerbėjus.

Scenoje žibės ištisas Lietuvos muzikantų žvaigždynas

Užkulisiuose jau ryškėja artėjančio sezono žiežirbos – šiemet „Tamstos” scenoje žibės Alina Orlova, Andrius Mamontovas, Domantas Razauskas, Eduardo Gimenez su projektu „Latin Power Revolver”, grupės „Saulės Kliošas”, „Poliarizuoti Stiklai”, „Keymono”, „Baltasis Kiras“, bei daugybė kitų lietuviškos scenos žvaigždžių.

„Tamsta” nepamirš ir jaunosios šalies muzikantų kartos: kaip ir kasmet, čia vyks vienas svarbiausių jaunų grupių ir atlikėjų konkursas „Garažas”. Daugybės dėmesio sulaukiantį konkursą rugsėjo 15-ąją primins šių metų laimėtojų koncertas „Garažo žiburiai”.

Neeiliniai užsienio atlikėjų pasirodymai

Šį rudenį visus melomanus ypač pradžiugins klube numatyti užsienio atlikėjų koncertai. Į sceną vėl grįš neeilinio talento savininkas Shakka, o Lietuvoje dar nematytus pasirodymus surengs bosinės gitaros virtuozė Nik West bei trys egzotiškos R&B muzikos meistrės – grupė „KING“.

Abi „Tamstos“ užsienio naujienos ne tik apdovanotos išskirtiniais talentais, tačiau turi ir labai glaudžių sąsajų su muzikos legenda Prince. Viena artimiausių Prince draugių Nik West scenoje jam talkino bosine gitara. Grupė „KING“ su Prince taip pat turėjo artimą ryšį: jis buvo merginų mentorius bei patarėjas, padėjęs išleisti jų pirmąjį albumą „The Story“.

Projektai, įvertinti ne tik gausios auditorijos, tačiau ir pasaulio muzikos grandų, atvyksta tiesiai į „Tamstos“ sceną. Dalyvauti šiuose koncertuose – išskirtinė proga, kurios praleisti neįmanoma.

Puikius įspūdžius ir šiltas emocijas atnešiantis „Tamstos“ sezono atidarymo koncertas išsiilgusių lankytojų laukia jau rugsėjo 1 dieną, 20.30 val.