Nekantraujantiems. Šiais metais festivalio „Granatos Live“ vartai ir scenos atsidarys rugpjūčio 4 d., ketvirtadienį – visi, turintys trijų dienų festivalio bilietą ir skubantys užsiimti vietą palapinių miestelyje Rumšiškėse laukiami nuo 18 val.

Automobiliu, autobusu ar traukiniu? Susiruošusiems vykti, „Granatos Live“ organizatoriai primena – patogiai ir greitai festivalio teritoriją pasiekti galima ne tik automobiliu. Pasirinkusieji traukinį keliaus pigiau – pateikus „Granatos Live“ bilietą „Lietuvos geležinkeliai“ suteikia 50 proc. nuolaidą tiesioginiams maršrutams iki Pravieniškių. Nuo geležinkelio stoties iki festivalio galėsite atvažiuoti specialiu festivalio autobusiuku – jis kursuos nuo penktadienio ryto.

Tie, kurie į festivalį vyks iš Vilniaus, Kauno ar Klaipėdos gali rinktis specialius autobusus, atgabensiančius iki pat „Granatos Live“ teritorijos. Negalintiems gyventi be automobilio festivalio organizatoriai rekomenduoja – nevažiuokite po vieną ir prigriebkite draugus ar keliaujančius autostopu.

Palikę automobilį stovėjimo aikštelėje, esančioje greta festivalio teritorijos, pagrindinį palapinių miestelį galėsite pasiekti nemokamu autobusu.

Planuojantiems išsimiegoti. Tiems, kas naktimis ieško ramybės, šiemet rekomenduojama rinktis mažąjį arba tylųjį festivalio „Granatos Live“ palapinių miestelius. Jie įkurti atokiau nuo festivalio epicentro ir puikiai tiks planuojantiems išsimiegoti. Pagrindinis palapinių miestelis, kaip ir prieš metus, bus apsuptas veiksmo ir pramogų – nuo čia ranka pasiekiamos bene visos „Granatos Live“ scenos, maitinimo ir aktyvaus laisvalaikio zonos. Beje, ir šiais metais festivalio dalyviai gali atvykti kemperiais – jiems skirta speciali zona, naujiena – nakvynė keturviečiuose nameliuose.

Alkis ir troškulys. Gaišti laiką namie tepant sumuštinius visam savaitgaliui tikrai neverta – kaip ir kasmet, festivalio „Granatos Live“ dalyvių skrandžiais pasirūpins kelios dešimtys restoranų ir kavinių.

Grožis ir patogumai. Vien tik įprastais dušais ir praustuvėmis neapsiribos „Toi“ zonos – merginų džiaugsmui čia bus ir veidrodžiai bei plaukų džiovintuvai, energijos pasikrauti galės ir mirštantys telefonai, o turintys vertingų daiktų galės juos palikti saugomose daiktadėžėse. Beje, telefono bateriją bus galima įkrauti ir „1GO“ poilsio zonoje, o tuščios depozitinės taros namo gabenti irgi nereikės – ji bus superkama čia pat vietoje.

Penkiose festivalio „Granatos Live“, kuris vyks rugpjūčio 4–7 d. Lietuvos liaudies buities muziejuje Rumšiškėse, scenose pasirodys Ella Eyre, Jess Glynne, „Lost Frequencies“, Wilkinson, Frans, Marijonas Mikutavičius, „G&G Sindikatas“, Saulius Prūsaitis, Lilas ir Innomine, ba., „Beissoul & Einius“ ir daugybė kitų atlikėjų bei grupių.

Be muzikinės dalies festivalio „Granatos Live“ organizatoriai paruošė ir daugybę kitų pramogų bei užsiėmimų: pokerio, tinklinio ir kiti sporto turnyrai, vandens pramogos, rytinės mankštos ir dar kelios dešimtys kitų įdomybių.