„Visų vasaros festivalių sezoną pradėsiantis „Summerburst Baltic“ iš kitų išsiskiria ne tik savo dydžiu, bet ir atlikėjų gausa. Pirmą kartą šalies istorijoje vienoje scenoje žiūrovai galės pamatyti ir išgirsti daugiau nei 20 geriausių pasaulyje elektroninės muzikos atlikėjų“, – sakė „Summerburst Baltic“ festivalio vadovas ir koncertų organizatoriaus „Live Nation Lietuva“ atstovas Deividas Afarjanc. „Džiaugiamės, kad prie jau paskelbtų žvaigždžių prisijungs ir geriausiu Amerikos DJ‘umi išrinktas Markus Schulzas“.

Įspūdinga Vokietijoje gimusio, tačiau vėliau į JAV emigravusio Marcuso Schulzas karjera prasidėjo, kai jam buvo vos 13 metų. Savo kuriamos muzikos skambesiu vaikinas netrukus sudomino ne tik amerikiečių, bet ir užsienio šokių muzikos įrašų kompanijas. Išleidęs keletą sėkmingų singlų ir remiksų, M.Schulzas įkūrė savo kompaniją „Coldharbour“. Daugelis kritikų teigia, kad būtent jis yra vienas svarbiausių prodiuserių, prisidėjusių prie amerikiečių elektroninės muzikos revoliucijos.

DJ‘us ir muzikos prodiuseris M.Schulzas šiuo metu reziduoja Majamyje, iš kur kiekvieną savaitę transliuoja visame pasaulyje populiarų savo radijo šou „Global DJ Broadcast“. Nuo 2002 m. kiekvieną savaitę ruošiamas šou yra transliuojamas daugiau nei 50 šalių. Milijonus klausytojų turinčiame šou lankosi pačios ryškiausios elektroninės muzikos žvaigždės: Paulas van Dykas, Ferry Corstenas, Andy Mooras, Garethas Emery, Marco V, Maxas Grahamas ir daugelis kitų.

Nuo 2004 m. DJ‘aus ir prodiuserio karjera rūpinasi garsi „David Lewis Productions“ agentūra, kuriai priklauso daugelis geriausi šokių muzikos atstovai, tarp jų ir Arminas Van Buurenas. Jau beveik 10 metų iš eilės M.Shulzas yra reguliariai išrenkamas į muzikos žurnalo „DJ Mag“ skelbiamą geriausių pasaulyje DJ‘ų šimtuką. 2008 m. vykusioje „International Dance Music Awards“ ceremonijoje M.Shulzas buvo oficialiai išrinktas geriausiu DJ‘umi Jungtinėse Amerikos Valstijose – jam įteiktas „Best American DJ“ apdovanojimas.

M.Shulzas kasmet koncertuoja didžiuosiuose muzikos festivaliuose „Ultra“, „Coachella“, „Tomorrowland“, „Transmission“, „Nature One“, „Dance Valley“, „Electronic Family“, „Sunrise“ „Creamfields“ ir kituose. DJ‘us taip pat reziduoja garsiuose klubuose „Space“ (Majamis), „Avalon“ (Los Andželas), „Amnesia“ ir „Privilege“ (Ibica).

Markus Schulzas – „Future Cities“: