Vienuoliktojo „The Great Escape“ dalimi festivalio organizatoriai pakvietė tapti vieną daugiausiai užsienyje koncertuojančių mūsų šalies atlikėjų Aliną Orlovą, pirmą kartą panašaus pobūdžio renginyje dalyvausiančius „indie“ rokerius „Condor Avenue“, neseniai iš turo po Vakarų Europą, kur surengė net 12 koncertų, grįžusius „Deeper Upper“ ir antrąjį mini albumą šiuo metu ruošiančius „Without Letters“.

Atlikėjai sutartinai tvirtina, jog šis renginys – vienas didžiausių muzikos įvykių tiek savo mastais, tiek įtaka bei atsiveriančiomis galimybėmis ir tikisi, jog dalyvavimas „The Great Escape“ festivalyje atneš ne tik daug smagių prisiminimų ar patirčių, bet ir atvers naujus kelius jų muzikos sklaidai už šalies ribų. Be to, visiems tai bus pirmasis pasirodymas Braitone.

Norėdami kartu su savo klausytojais pasidžiaugti suteikta galimybe ir kviesdami palaikyti muzikantų dalyvavimą itin didelio muzikos industrijos profesionalų susidomėjimo jau vienuoliktus metus sulaukiančiame renginyje, gegužės 14 dieną muzikantai kvies susitikti menų fabrike „Loftas“, kur pasirodys ir savo kūriniais dalinsis visi, gegužės 19-21 dienomis Braitone vyksiančios festivalio „The Great Escape“ Lietuvos atstovai.

Sėkmė dalyvauti šių metų renginyje Alinai Orlovai, „Condor Avenue“, „Deeper Upper“ ir „Without Letters“ nusišypsojo po to, kuomet pagrindiniais savo partneriais festivalio „The Great Escape” organizatoriai pasirinko Lietuvos ir Latvijos muzikos atstovus – Lietuvos muzikos verslo asociaciją bei „Music Latvia“ komandą.

„Kartu su džiugiomis žiniomis – kvietimu dalyvauti tokio dydžio renginyje, atlikėjus bei mus, kaip šalies atstovus, užgula ir tam tikri finansiniai įsipareigojimai“, – teigia Lietuvos muzikos industrijos asociacijos direktorius Vaidas Stackevičius. „Todėl visos koncerto metu surinktos lėšos bus skirtos muzikantų dalyvavimo festivalyje išlaidoms padengti.“

Vienuoliktus metus šiemet pasitinkantis festivalis „The Great Escape“ per juos padovanojo milžinišką kiekį tarptautinių galimybių daugybei atlikėjų ir netgi tapo tarptautinio pripažinimo pradžia tokioms grupėms ir atlikėjams kaip „Foals“, Adele, „The Kooks“, „Passenger“ ir daugeliui kitų.

Kelias dienas trunkantis renginys kiekvienais metais pristato naujausias tarptautinės muzikos rinkos tendencijas, sukviečia įtakingus šios industrijos atstovus – festivalių organizatorius, prodiuserius, tarptautinius agentus. Šiemet pasirodymus skirtingose Jungtinės Karalystės miesto Braitono erdvėse surengs daugiau nei keturi šimtai muzikantų, o į renginį atvyks pusketvirto tūkstančio industrijos profesionalų.