„Tikru vasaros startu tapsiančio festivalio atlikėjų skaičius ir toliau didėja. Didžiuojamės, kad pirmą kartą Lietuvoje rengiamame festivalyje gros ne tik užsienio žvaigždės, bet ir mūsų šalies atlikėjai“, – sakė „Summerburst Baltic“ festivalio vadovas ir koncertų organizatoriaus „Live Nation Lietuva“ atstovas Deividas Afarjanc.

Vokietijoje gimęs atlikėjas Tujamo (tikras vardas Matthias Richteris) neslepia planų, kad specialiai festivaliui „Summerburst Baltic“ ruošia ypatingą pasirodymą. Visame pasaulyje žaibiškai išpopuliarėjęs atlikėjas karjerą pradėjo 2006 m. ir šiuo metu yra vienas labiausiai už savitą grojimo stilių vertinamų DJ‘ų pasaulyje. Grojantis pačiuose garsiausiuose pasaulio klubuose, Tujamo pastoviai rengia pasirodymus Australijoje, daugelyje didžiųjų Europos miestų, Brazilijoje, Azijos ir Šiaurės Amerikos festivaliuose.

Tujamo bendradarbiauja su pačiomis ryškiausiomis elektroninės muzikos žvaigždėmis. Pernai jis prisidėjo prie didžiulę sėkmę pelniusio Diplo ir Skrillex projekto „Jack U“, kuris buvo apdovanotas „Grammy“. Pirmą sėkmę populiariausių hitų sąrašuose Vokietijos atlikėjui 2014 m. pelnė singlas „Dr. Who!“. Šį kūrinį į savo šou įtraukė populiariausi pasaulyje DJ‘ai: Avicii, Steve‘as Aoki, Davidas Guetta, Tiesto ir Fedde Le Grand; hitą transliavo radijo stotys „BBC Radio 1“ ir „Sirius XM“.

Tujamo hitas „Booty“:

Prie mūsų šalyje didžiulį gerbėjų būrį turintį Vokietijos DJ‘ų Tujamo prisijungia ir Lietuvos atstovė Samanta Savickytė. Į Lietuvos vardą pasaulyje garsinančių žmonių gretas kaip cunamis įsiveržusi gražuolė DJ Samanta išgarsėjo nuskynusi pergalę tarptautiniame didžėjų konkurse „Burn Residency“. Samanta Savickytė įveikė kelis tūkstančius konkurentų iš viso pasaulio ir laimėjo 100 tūkstančių eurų investiciją į muzikinę karjerą. Prestižiniuose pasaulio festivaliuose „Tomorrowland“ ir „Electric Daisy Carnival“ kviečiama groti atlikėja „Summerburst Baltic“ dalyviams žada surengti puikų šou.

DJ Samanta:

Aaaaaaah! What a reaction of the crowd! <3 #djsamanta #burn #burnResidency #burnResidency2015 #1stplace #winner #winnershow #winningparty #party #djcompetition #announcement #kaunas #gargaras #nobrandshoes #welikenobrand #welovenobrand #superlova Burn Energy Drink #oliviergiacomotto Posted by Samanta on Tuesday, January 19, 2016

Kiti mūsų šalies šokių muzikos scenos atstovai, kuriems suteikta teisė groti „Summerburst Baltic“ festivalyje“, yra „Radistai“. Visur spėjantys, pašėlę ir fantastiški nerealieji radistai Jonas Nainys ir Rolandas Mackevičius visus savo gerbėjus kviečia vasarą pradėti būtent šiame festivalyje.

„Šis festivalis yra pats geriausias dalykas mūsų šalies muzikos istorijoje. Dar niekada Vilniuje neviešėjo tiek daug populiariausių pasaulio DJ‘ų. Bus puiku groti kartu su jais“, – sako Jonas Nainys.
„Jaučiamės įvertinti, kad galime prisijungti prie „Summerburst Baltic“ atlikėjų, ir savo gerbėjų tikrai nenuvilsime“, – Jonui antrina Rolandas Mackevičius.

Radistai:

Pilnas jau paskelbtų „Summerburst Baltic“ festivalyje atlikėjų sarąšas:
Afrojackas, Alesso, Davidas Guetta, „Dimitri Vegas & Like Mike“, Kygo, Steve‘as Angello, Alanas Walkeris, „Bassjackers“, „Disciples“, Donas Diablo, MATTN, „NERO“, „NERVO“, Tujamo, „W&W“, „Radistai“ ir Samanta.