S.Prūsaitis teigė, kad klipe norėjo parodyti šiek tiek kitokią, nei atvirukuose įprasta matyti Kaliforniją. Dainininkas įsitikinęs, kad tai puikiai pavyks, mat klipo režisieriumi jis pasitiki visais dviem šimtais procentų. Slavomiras Leontjevas kūrė didelės sėkmės sulaukusius “Happyendless” vaizdo klipus “Power Forever” ir “Hello Common”. Režisierius taip pat yra kūręs vaizdo klipus garsioms Rusijos grupėms “Mumij Trol” , “ChaiF”, “B-2” ir dainininkei Zemfirai.

Filmuoti vaizdo klipą Kalifornijoje - ne pati paprasčiausia užduotis. Reikėjo rasti tinkamas vietas ir gauti daug leidimų. Vargu, ar Lietuvos dainininkui tai būtų lengvai pavykę, jei ne Los Andžele gyvenantis modelis ir aktorė Erika Stasiulevičiūtė.

“Erika – vienas sėkmingiausių modelių iš Lietuvos, šiuo metu daranti karjerą Holivude. Nusiunčiau jai “California Sun” įrašą ir paprašiau, kad paklausytų. O jei patiks, gal norėtų tapti mūsų komandos dalimi? Ji paklausė ir jai patiko. Mane aplankė nuostabi sėkmė - Erika sutiko filmuotis klipe. Lyg to būtų maža – ji mums daug padėjo, nes gerai pažįsta vietovę ir žino vietos taisykles. Jos dalyvavimas filmuojant padėjo išvengti daugybės nesklandumų”, - sakė S.Prūsaitis.

Penkias paras nuo 4 ryto iki 11 nakties filmavimo darbai vyko net penkiolikoje skirtingų vietų mieste ir už jo. Pasak S. Prūsaičio, darbas buvo sunkus ir įtemptas, o milžiniškame mieste vien filmavimo vietos pakeitimas kartais užtrukdavo keturias valandas.

Dainininko komandoje taip pat darbavosi ir operatorius bei dronų valdymo meistras Lukas Pačkauskas. Klipas buvo filmuojamas ne tik įprastomis kameromis, bet ir pasitelkus skraidančius ir unikalius filmavimo kampus galinčius fiksuoti dronus. Jie puikiausiai atliko savo darbą ir virš vandenyno, ir saulės kepinamoje dykumoje. Toje pačioje, kur U2 filmavo “Joshua Tree”.

Klipo “California Sun” premjera suplanuota balandžio 1 d. sostinės klube “Materialiste”. Žadama, kad vakarėlis, kurio aprangos kodas “rausva”, bus vienas išskirtiniausių ir stilingiausių klubo istorijoje. Klipo herojė E. Stasiulevičiūtė jau patvirtino, kad dėl šio renginio specialiai atskris į Lietuvą iš Los Andželo.

Daina “California Sun” – iš naujojo solinio S.Prūsaičio albumo, kuris pasirodys šį rudenį. Albumą lydės išskirtinių koncertų serija.

Vaizdo klipas: