Jau vasario mėnesį „Carnival Youth“ sugrįš į Lietuvą su dviem koncertais. Vasario 12 dieną koncertuos „Liverpool Indie/Rock Bar“ Vilniuje, o vasario 13 d. – renginyje „Karklė White“, vyksiančiame „Švyturio“ arenoje, Klaipėdoje.

Ankstesnį kartą „Carnival Youth“ Lietuvoje viešėjo rudenį, tačiau ne tik surengė kelis koncertus, bet ir Vilniuje įrašinėjo savo antrąjį albumą, kuris turėtų pasirodyti dar šį pavasarį. Latviai jau yra lankęsi festivaliuose „Vilnius Music Week“, „Galapagai“, „Karklė Live Music Beach“. Jų dainos pernai skambėjo Lietuvos radijo stotyse ir televizijoje, o tai taip pat prisidėjo prie grupės sėkmės laimint EBBA apdovanojimą.

„Grįžome namo ir čia gera išvysti tikrą žiemą. Esame dėkingi visiems už palaikymą ir balsus! Gavome EBBA ir publikos pasirinkimo apdovanojimus! Tai – neįtikėtina! Ačiū! Mėgaukitės žiema, rūpinkitės savimi ir kitais ir laukite naujo skambesio!“, – emocijų savo „Facebook“ profilyje neslėpė „Carnival Youth“ muzikantai.

Festivalis „Eurosonic Noorderslag“ nuo 2016 metų kasmet vyksta septintame pagal dydį Olandijos mieste Groningene. Čia susirenka įvairių šalių koncertų organizatoriai, prodiuseriai, muzikos žurnalistai ir festivalių rengėjai. Festivalio metu jie gali išgirsti per 350 atlikėjų ar grupių iš visos Europos. Šiemet iš Lietuvos atlikėjų festivalyje „Eurosonic Noorderslag“ pasirodė Alina Orlova ir „Golden Parazyth“.

Vaizdo klipas „Never Have Enough“: