2004 metais sugrojus daugiau nei 140 pasirodymų, Hernanui Cattaneo už atkaklų darbą buvo išmokėti „dividendai“. Argentinietis jau kelis metus buvo linksniuojamas oficialiajame šokių muzikos žurnalo „DJ Mag“ didžėjų top 100-uke. 2004 metų rudenį 90 000 tūkstančių klubinės kultūros fanų iš 149 pasaulio šalių balsavimas lėmė, jog Hernano Cattaneo vardas pakilo net į 6-ąją šimtuko vietą (http://www.djmag.com/index_vote_inter.php).

2005 metų pradžioje pasaulinių šokių muzikos renginių organizatoriams „Renaissance“ sumiksavęs kompiliaciją „Renaissance Masters: Hernan Cattaneo Vol 2“, Hernanas Cattaneo teigia perdaug nesureikšminąs DJ'ų top 100-uko ir sako, kad jam svarbiausia – ankšta, karšta, vieninga ir laiminga šokių aikštelė. „Paprastai savo pasirodymus pradedu house muzika, kurią vėliau „apveliu“ įvairesniais tech, progressive ar breaks ritmais. Niekada nemėgau laikytis vieno stiliaus - man, kaip ir šokių aikštelėse siaučiantiems linksmuoliams, patinka įvairovė“, - apie savo grojamą muziką pasakoja Hernanas Cattaneo.

Šiandien pasauliniame šokių muzikos olimpe įsitvirtinęs DJ’us savo karjerą pradėjo gimtajame mieste Buenos Airėse. Savo sėkmės pradžia Hernanas Cattaneo laiko 1991 metus, kuomet po viešnagės Didžiojoje Britanijoje jam buvo pasiūlyta rezidencija Buenos Airės klube „Pacha“. Netrukus „Pacha“ buvo pripažintas karščiausiu šokių muzikos tašku pasaulyje, o prie šio vardo smarkiai prisidėjusį Hernaną Cattaneo rezidentu pasirinko Pietų Amerikoje šaknis įleidęs „keliaujantis“ klubas „Cream“. Čia iki šiol minioms klykiančių gerbėjų pasirodymus rengiantis DJ’us 1996 ir 1997 metais pelnė geriausiojo apdovanojimą.

1997 metais Paulas Oakenfoldas pakvietė Hernaną Cattaneo dalyvauti ture Europoje. Taip jau spėjusiam Pietų Amerikos šokių muzikos mylėtojų širdis užkariauti DJ’ui atsivėrė senojo žemyno šokių muzikos rinka. Jau netrukus DJ’us rezidavo garsiausiuose Ibicos klubuose ir buvo pradėtas kviesti į didžiausius Europos šokių muzikos festivalius. 2001 metais Hernanas Cattaneo pelnė „Best Newcomer DJ“ titulą Ibicoje, klube „Pacha“ vykstančiuose apdovanojimuose.

2003 metus DJ’us skyrė pasirodymų maratonui visame pasaulyje. Hernanas Cattaneo keliones pradėjo įvairiose Pietų Amerikos šokių aikštelėse, įsimintiniausia jų – Buenos Airės arena „Moonpark“, kur DJ’us kartu su DJ Sasha grojo 8 tūkst. šokių muzikos mėgėjų auditorijai. Vėliau sekė pasirodymų turas su Paulu Oakenfoldu Šiaurės Amerikoje.

DJ’us net šešis mėnesius grojo įvairiose Europos vietose, neaplenkdamas didžiųjų vasaros festivalių „Homelands“, „Creamfields“, „Global Gathering“ bei „Roskilde“.

2004 pasaulinių šokių muzikos renginių „Renaissance“ veidu tapusiam Hernanui Cattaneo rūpi ne tik pasirodymai įvairiausiuose pasaulio kampeliuose. DJ’aus laida „Resident“ Buenos Airių radijo stotyje „Metrodance FM“ yra girdima visoje Pietų Amerikoje ir yra populiariausia tarp šokių muzikos mylėtojų.

Argentinietis garsus dar ir tuo, jog yra visiškas abstinentas, mėgsta groti itin ilgus setus. Pasak „Atari“ DJ‘ų komandos nario Igno i.v., prieš metus grojęs klube „Exit“ Hernanas Cattaneo beveik rimtai supyko, kai jo buvo paprašyta po penkių valandų grojimo baigti vakarėlį. Organizatoriai teigia, jog šįkart svečiui bus leista groti tol, kol jis pats pasakys „stop“.

Bilietai liepos 2 d. į renginį „Atari Hernan Cattaneo“ pirmam šimtui kainuos 30 Lt, pateikus „Atari SMS“ arba skrajutę - 40 Lt, kitiems - 70 Lt. „Atari SMS” užsisakyti galima internete www.atari.lt