Naujausias „The Roop“ kūrinys – dedikacija žavingam ir tyram vaikystės džiaugsmui, kuriame – svajonės, linksmai leidžiamas laikas ir fantazijos.

„Būti vaiku – niekada nevėlu. Nereikia skubėti būti rimtiems, reikia nebijoti svajoti,“ - pristatydami naujausią kūrinį sako grupės nariai.

„Naujausią mūsų dainą „Not Too Late“ šiandien papildo savo techniniu išpildymu unikalus klipas, kuriame naujausios vaizdo technologijos leidžia pajusti žiūrovui įsimintinų įspūdžių,“ – intriguoja grupės lyderis Vaidotas Valiukevičius.

Vaizdo klipo idėja – šilta ir paprasta. Jame „The Roop“ nariai dainuoja, žaidžia žaidimus, bėga nuo jūros pabaisos, grįžta į vaikystę, kuomet namų kieme sutilpdavo visas, tikras ir įsivaizduojamas, pasaulis. Tačiau techninis jos įgyvendinimas užtruko net du mėnesius.

The Roop – Not Too Late:

Ilgą vaizdo klipo kūrybinį procesą lėmė pasirinkti neįprasti klipo filmavimo būdai, kurie šiandien „The Roop“ leidžia didžiuotis tapus pirmąja grupe pasaulyje, muzikiniame vaizdo klipe sujungusia dvi itin sudėtingas technologijas – filmavimą 360 laipsnių kampu bei animaciją.

„Septyniomis kameromis ir 360 laipsnių kampu filmuotas vaizdo klipas kiekvieną kartą žiūrint atrodo vis kitaip, o animacinį vaizdą, kurį mato, telefono arba kompiuterio pelytės judesiais, reguliuoti gali pats žiūrovas,“ – pasakoja „The Roop“.

Šiemet išpopuliarėjusia „360 laipsnių“ technologija paremtus klipus jau pristatė pasaulyje pripažintos grupės, tačiau „The Roop“ užmojai buvo didesni, o rezultatas daugiau nei džiuginantis. Pirmojo tokio pasaulyje vaizdo klipo filmavimo darbams vadovavo ir didžiausiais grupės pagalbininkais šiuo laikotarpiu tapo už idėjos įgyvendinimą atsakingi kūrybinės studijos „Wide Wings“ nariai.

„360 laipsnių vaizdas – tai perėjimas į kitą erdvę, kurioje esame jau ne tik žiūrovai, bet ir dalyviai,“ – sako studijos „Wide Wings“ animatorius Martynas Aužbikavičius ir kartu su „The Roop“ kviečia leistis į naują vaizdo galimybių pasaulį.