Klausomiausi „Pakartot.lt“ albumai – Leon Somov ir Jazzu „Lees&Seas“ bei „Foje“ „Kitoks pasaulis“. Klausomiausia daina – Leon Somov ir Jazzu „Lower Than The Ground“.

„Man patinka, kad „Pakartot.lt“ galima rasti beveik visą lietuvišką muziką vienoje vietoje. Kartais užsinoriu išgirsti naują dainą, o kartais – primirštą seną. Duomenų bazė „Pakartot.lt“ – kaip biblioteka, tik pilna lietuviškos muzikos“, – sakė vienas Andrius Mamontovas.

„Man visada įdomu, kas naujo Lietuvos muzikos pasaulyje. Ypač domina alternatyvios scenos atlikėjai. Anksčiau jų muzikos, tekdavo gerokai paieškoti. Su „Pakartot.lt“ tai tapo labai paprasta – randu viską, kas domina ir net tai, ko nesitikėjau rasti“, – sakė muzikantas ir prodiuseris, grupės „Siela“ lyderis Aurelijus Sirgedas.

„Pakartot.lt“ bazė – unikali. Joje beveik viskas, ką įrašė ir išleido Lietuvos atlikėjai. Nuo pačių populiariausių dainų iki alternatyvios scenos kūrybos. Mūsų tikslas – sutelkti pačią įvairiausią Lietuvos muziką vienoje vietoje ir suteikti žmonėms galimybę jos klausytis legaliai“, – sakė „Pakartot.lt“ įkūrėja, asociacijos AGATA direktorė Agnė Masalskytė.

Per metus portale „Pakartot.lt“ perklausyta daugiau nei 50 000 skirtingų muzikos stilių ir laikmečių kūrinių. Iš viso bazėje jų apie 70 000. Juos atlieka daugiau nei 1500 Lietuvos atlikėjų. „Pakartot.lt“ duomenų bazė yra vieša, ja be jokių papildomų sąlygų gali naudotis visi norintys. Perklausų skaičius tampa vienu iš kriterijų skirstant kompensacinį atlyginimą AGATA nariams. Asociacija vienija daugiau nei 5000 narių – daugumą Lietuvos muzikantų, taip pat aktorius ir muzikos leidėjus.