Albumo pristatymo koncertų labai laukianti M. Linkytė šiuo metu intensyviai repetuoja studijoje su muzikantų grupe, dėlioja fotosesijų ir sceninio įvaizdžio baigiamuosius štrichus. „Vilniuje labai karšta“, - belieka pripažinti darbų įsuktai merginai, kurią Fortūna pastaruoju metu ypač myli.

Neįkainojamos patirties suteikęs pasirodymas „Eurovizijoje“, kurioje Monika dainavo kartu su Vaidu Baumila, ir vėliau per du mėnesius daugiau nei 3 mln. perklausų internete surinkęs jos hitas „Po dangum“ – tikra likimo dovana.

„Aš nesitikėjau tokių skaičių ir dar dabar aplanko natūralus nustebimas – „ką, rimtai?!“ Taip, galiu pripažinti, kad daina „Po dangum“ mums tikrai pavyko. Ko gero, tas sėkmės skonis ir yra gražiausias, kai tu tiesiog greitai padarai savo darbą, rezultatas tau patinka, jį paleidi į viešumą, tada sulauki sprogstamos reakcijos ir gali nuoširdžiai džiaugtis ja, - sako Monika. – Manau, kad svarbiausia – niekada pernelyg daug nesitikėti, tiesiog daryti tai, kas tau patinka ir negalvoti, ką pasakys kiti ir kodėl.“

Šiandien Monika pristato naują singlą „Aitvarai“. „Jis labai vasariškas, švelnus. Norėjosi tokiame vasaros įkarštyje savo klausytojams pateikti būtent tokią dainą“, - teigia M. Linkytė.

„Aš ne iš tų, kurios sutiks su kitų nuomone, o paskui tyliai sau išgyvens kamputyje. Visada pasakau, ką manau. Studijoje visąlaik dirbome trise – aš, Leonas ir Justė. Kiekvienas įnešėme savo kūrybos, - pasakoja M. Linkytė. - Man patinka jų muzika, aš matau juos scenoje, vertinu jų darbus, kokybės kartelė iškelta labai aukštai, todėl dirbant su jais dėl nieko netenka išgyventi. Nebuvo klystkelių – susibendravome lengvai ir laisvai.“

Ar naujoji daina „Aitvarai“ pakartos ankstesnio hito sėkmę – dainininkė nesuka sau galvos. Visos jos mintys dabar sutelktos į debiutinį albumą „Walk with me“, kuris pasirodys rugsėjo 17 dieną. Albumo pristatymą palydės koncertai, kurie įvyks rugsėjo 17 d. Vilniaus gyvos muzikos klube „Tamsta“, rugsėjo 25 dieną Kauno naktiniame klube „NOX“ ir spalio 2 dieną Klaipėdos kūrybiniame inkubatoriuje „Kultūros fabrikas“.