Ar jau matėte naują „Tamsta“ simbolį? Taip, tai kūdikio su gitara skulptūra, jau keletą mėnesių besipuikuojanti ant klubo stogo. Skulptūros idėja gimė iš “Tamsta” šūkio “Muzika prasideda čia”, ir ji yra savotiškas 10-ies metų darbo vaisius, “užderėjęs” skulptoriaus Donato Jankausko dėka.

Skulptūra taip pat simbolizuoja “Tamsta” orkestrą, kurį nuspręsta suburti ir pristatyti gimtadienio proga. Tai buvo sena organizatorių svajonė – ant scenos sukviesti atlikėjus, kurie yra koncertavę klube nuo pat jo atidarymo pradžios. Tik dabar, 10-ies metų šventėje, šią svajonę pavyks įgyvendinti. Jubiliejiniame renginyje pamatysime geriausius muzikantus, grojančius daugelyje muzikinių grupių ir projektų. Orkestre dalyvaus: Mantas Augustaitis – būgnai, Domas Aleksa - bosinė gitara, Paulius Volkovas - gitara, Vytis Smolskus- klavišiniai, Gediminas Augustaitis - perkusija, Liutauras Janušaitis - tenor sax, Dovydas Stalmokas - alto sax, Remigijus Rančys - bariton sax, Nerijus Laukaitis - trombonas, Jievaras Jasinskis - trombonas, Dominykas Vyšniauskas - trimitas, Mindaugas Vadoklis - trimitas, Aurimas Rimeikis – trimitas. Aranžuotės Liutauro Janušaičio.

Orkestras akompanuos atilkėjams, kurių tą vakarą tikrai netrūks. Čia pasirodys: „Saulės Kliošas“, „Poliarizuoti stiklai“, „Keymono“, Šorena, „Bitės“, Monika Liu, „Bix“, Giedrė, „Ministry of Echology“, „Liūdni slibinai“, „Bekešo vilkai“, „Skamp“, „Freaks on Floor“ bei kiti.

Visos grupės yra artimiausi „Tamsta“ klubo draugai, kurie grojo ir buvo čia visus dešimt metų. Paskelbtas draugiškiausiu ir saugiausiu Vilniaus klubu, „Tamsta“ laikosi šio titulo – čia visi savi. Gyva muzika, atlikėjų būrys, nuoširdi, draugiška atmosfera ir staigmenos – visa tai laukia jūsų 10-jame „Tamsta“ klubo gimtadienyje balandžio 10-ą dieną.