Dar visai neseniai savo naujus albumus išleidusios grupės jau spėjo juos pristatyti ar dar tęsia turus po didžiuosius Lietuvos miestus. Tačiau tiek „G&G Sindikatas“, tiek „Biplan“ ryžosi savo vietines gastroles vainikuoti koncertu futbolo aistruoliams Londone. Ne veltui dvigubas pasirodymas simboliškai pavadintas ,„Mūsų širdys pakeliui į „Wembley“. Tiek muzikantai, tiek Londono lietuviai kitą dieną bursis, kad palaikytų Lietuvos futbolo rinktinę kovoje su Anglijos žaidėjais „Wembley“ stadione.

Abiejų muzikinių stovyklų atlikėjų pasiteiravus, kodėl sumanyta vykti drauge ir kas pastūmėjo tokiam žingsniui, Sindikato narys Gabrielius Liaudanskas-Svaras nepasimetęs iškart šmaikščiai atrėžia, jog viskas dėl futbolo.

„Biplan” yra geriausia muzikantų futbolo komanda. Ir dar - jie seni, geri, nuoširdūs mūsų draugai“, - priduria atlikėjas. „Biplanų” vokalistas Maksas Melmanas porina, jog vieni draugai pasirinko kitus ir neabejoja, jog tai bus smagi kelionė.

Ne paslaptis, jog pagrindiniai koncerto „kaltininkai” yra naujasis „Biplan“ albumas „Visi keliai veda prie jūros“ bei prieš kelis mėnesius Sindikato smogikų išleistas „Revoliucijos garso takelis“. „Didžioji dalis ruošiamos programos, be abejonės, bus iš naujojo muzikinio produkto, tačiau taip pat galiu patikinti, jog nepamiršime ir senų gerų dainų“, - apie koncertinio repertuaro užkulisius prasitaria Olegas Aleksejevas. Panašiu principu vadovaudamiesi savo pasirodymą ruošia ir „G&G Sindikato“ vyrukai.

Vieni kitus gerai pažįstantys ir šiltais atsiliepimais besižarstantys atlikėjai jau eilę metų bendrauja ir ne kartą grojo išvien, tačiau kelionė drauge į Londoną yra pirmoji patirtis. „Ne kartą ir ne dešimt teko scena dalintis, ir dar manau ne viena karta teks. Geri žmonės turi savybę susitikti gerų žmonių susitikimo vietose”, - paprastai ir nuoširdžiai priduria Svaras. Nors grupės turėjo tik vieną sąlyginai bendrą dainą (Biplan – 1005b drauge su Svaru), neslepia, jog kelionės metu gali užgimti siurprizų. ,,Londone iki koncerto turėsime daugiau nei 24 valandas kartu, tad gali būti visko, netgi iš anksto nesuplanuoto. Siūlau visiems ateit ir pažiūrėt”, - suintriguoja Sindikato narys Kastytis Sarnickas-Kastetas.

Jau kovo 26 d. grasiajame Londono „Electric Brixton“ klube scena dalinsis du garsūs Lietuvos muzikiniai kolektyvai - „G&G Sindikatas“ bei „Biplan“. Grupės pristatys tik ką išleistus savo albumus ir žada surengti ekskliuzyvinius pasirodymus, kuriuos ilgam atsimins čia susirinkę klausytojai. „Mūsų širdys pakeliui į „Wembley“ vainikuotą vakarą muzikantai planuoja pratęsti dar kitą dieną įvyksiančiose Lietuvos ir Anglijos futbolo rinktinių važybose.