„Skin“ gimė, kuomet žiūrėjau savo žmonos Ericos koncertą ir mačiau, kaip ji atiduoda visą save. Tai yra daina apie abipusį ryšį ir kartais kylančius neatitikimus – santykiuose, tarp atlikėjo ir klausytojo ar pirmąsyk vienas kitą matančių žmonių. Tai yra mėgstamiausia mano naujojo albumo daina“, - pasakoja J. Didžiulis.

Andriaus Alien interpretacija lyriškai „Skin“ suteikia visiškai kitokį atspalvį. Pasak Jurgio, ne kartą su juo dirbusio Andriaus dainos versija geriausiai tinka penktadienio ar šeštadienio vakarui, kuomet norisi dūkti. Originalios dainos versijos nuotaika – lengva sekmadienio popietė.

Klipą šiam kūriniui sukūrė fotografė ir vaizdo klipų kūrėja Marla Singer. Pasak J. Didžiulio, ji į „Skin“ pažvelgė iš visiškai kito kampo.

Rezultatas – gilus, įtraukiantis ir intymus muziką papildantis vaizdas.
Tai ne vienintelė naujo Jurgio Didžiulio solinio albumo kompozicija, kurią savaip interpretuos kiti atlikėjai. Netrukus startuos „Intro/Extro“ kūrinių remiksų konkursas „50/50“, kurio metu visi norintys galės atsisiųsti albumo dainas ir sukurti savitas jų versijas. Geriausi darbai nuo vasario vidurio bus grojami radijo eteryje.

„Šis albumas nėra galutinis produktas, o greičiau įkvėpimo šaltinis prasmingoms koloboracijoms. Jį galima imti, perdirbti, išnarstyti po kauliuką ir sudėjus atgal turėti visiškai naujai skambančias dainas. Taip muzika tampa gyvu organizmu, kuris nuolat keičiasi ir kaskart tampa vis kitokiu“, - teigia J. Didžiulis.

Oficialiai „Intro/Extro“ bus pristatytas kovo 6 d. koncerte menų fabrike „Loftas“. Albumą sudarys keturiolika kūrinių, parašytų lietuvių, anglų ir ispanų kalbomis.

Jurgis Didžiulis - „Skin“ (Andrius Alien Remix):