Dainą „Laiko mašina“ Linas Adomaitis sukūrė keliaudamas po Vietnamą, kur intensyviai darbavosi prie savo naujausio, to paties pavadinimo albumo įrašų. Šio kūrinio melodijoje girdima nostalgija, o tekstas pasakoja apie dviejų, tarsi laike pasiklydusių, žmonių gyvenimus.

„Visi mes keliaujame laiku, sutinkame sau artimą žmogų, dažnai prarandame jį ir vėl iš naujo atrandame. Kartais iššvaistome daug laiko, dėl to ateity juntame kaltę. “Laiko mašinoje“ išaukštinamas artimo žmogaus branginimo jausmas, ir nesvarbu, kiek metų praeis, atradę mylimąjį – negalime jo prarasti“, - apie dainos idėją pasakoja Linas Adomaitis.

Ekspresyvaus kūrinio autorius išaukština ne tik jausmus ar kelionę laiku, jis negaili komplimentų Dagnai ir Monikai Linkytei. Šios talentingos atlikėjos dovanojo savo balsus „Laiko mašinos“ priedainiui. Elektroninėje versijoje skamba Dagnos vokalas, o akustinę versiją atlieka Monika Linkytė.

„Šioje dainoje neįsivaizdavau nieko kito, tik Moniką ir Dagną. Jų balsai ypatingi. Norint išryškinti stipriausias kūrinio savybes buvo reikalingi energetiškai stiprūs bei įtaigūs vokalai“, - sako Linas.

Daina „Laiko mašina” – tai titulinis, to paties pavadinimo albumo ir koncertinio turo kūrinys. Šiandien Linas Adomaitis dovanoja savo muzikos gerbėjams Vietname bei Lietuvoje įrašytas dvi skirtingas dainos versijas.

„Laiko mašina (Vandenyno selekcija)“ su Monika Linkyte:

„Laiko mašina (Kosminė instaliacija)“ su Dagna: