„Sohn – vienas įdomiausių šių dienų kūrėjų. Dar pavasarį išleistas „Tremors“ nuolat sukasi mūsų grotuve ir glosto ausį. Britas puikiai valdo vokalą, pasižymi išskirtine atlikimo technika ir darbu su technologijomis. Tai – rudens koncertas numeris vienas. Sohn patiks tiems, kam patinka James Blake, Jamie Woon, Rhye, Bon Iver ar net sėdintis Justinas Timberlake‘as. Nekantriai laukiam šio pasirodymo ir susitikimo su Sohn“, - sako „Golden Parazyth“ dueto narys Giedrius Širka.

Kviečiam įvertinti Sohn solo pasirodymą „Vevo DSCVR“ sesijoje:


2014-ųjų ruduo – ypač intensyvus metas prieš daugiau nei 8 metus kūrybinį kelią pradėjusiam bei iš solinio duetu virtusiam projektui „Golden Parazyth“. Du anšlaginius pasirodymus klube „Tamsta“ spalio pradžioje surengę G. Širka ir A. Vilkišius taip pat spėjo apsilankyti Prahoje, kur su vietos ir lietuvių kūrėjais repetavo šokio ir muzikos spektaklį „theSYSTEM“. Spektaklis jau rodytas ir Čekijos sostinėje, ir Vilniuje bei Kaune.

„Simboliška, bet būtent „Golden Parazyth“ nariai Giedrius ir Aurimas man parodė SOHN kūrybą ir paskatino atvežti šį nuostabų kūrėją į Lietuvą“, – sako koncertų agentūros „8DW Agency“ atstovas Martynas Butkevičius, – „Todėl tikrai malonu, kad pats Sohn įvertino dueto kūrybą ir pasirinko juos iš pateiktų muzikantų sąrašo“.

Nuolat solinius pasirodymus rengiantys ir naują kūrybą gerbėjams pristatantys „Golden Parazyth“ gali didžiuotis ir solidžiu užsienio atlikėjų, kuriuos pasitiko Lietuvoje, sąrašu. Jame – tokie vardai, kaip Lana Del Ray, „Hurts“, Nicolas Jaar, „Underworld“, „GusGus“, „We Have Band“ ir „Touch & Go“.

Dalyje Europos šalių savo anksčiau šiemet išleistą albumą „Tremors“ jau pristatęs elektroninės muzikos prodiuseris Sohn šiuo metu su muzikantų ir kitų jo gyvo pasirodymo viziją išpildyti padedančių asmenų komanda vieši JAV. Lapkričio pabaigoje atlikėjas grįš į Europą ir, po stotelės Varšuvoje, lapkričio 26-ąją atvyks į Vilnių.