Kiekvienos Kylie gastrolės žiūrovams dovanoja ne tik dešimtis hitų, bet ir įspūdingą šou su prabangiomis dekoracijomis ir daugybę sykių keičiamais kostiumais.

„Kiss Me Once Tour“, kurio metu australų dainininkė pirmą kartą dainuos Kaune, nebus išimtis. Kylie prasitarė, kad šių gastrolių kostiumais rūpinasi ryškiausi mados pasaulio veikėjai.

Šią savaitę atlikėja užsiminė, kad scenos drabužius jos koncertams šiuo metu kuria net ne vieni, o dveji gerai žinomi mados namai. Kad popmuzikos deivė atrodytų nepriekaištingai, pasistengs Prancūzijos mados garsenybė Jeanas Paulis Gaultier ir neprilygstamas italų duetas „Dolce & Gabbana”.

„Dirbti su jais – labai smagu. Ką tik lankausi Paryžiuje – Jeano Paulio Gaultier studijoje turėjau scenos drabužių primatavimą. Rūbai – tiesiog neįtikėtini. Kad jis pats specialiai man siuva šiuos kostiumus – tai džiugus ir jaudinantis dalykas. Negaliu sulaukti, kada mano publika pamatys šiuos drabužius“, - džiūgauja Kylie Minogue.

Koncertams, kurie jau repetuojami įslaptintoje erdvėje Londone, ruoštis padeda ir ilgametis Kylie bendražygis – stilistas Williamas Bakeris, kuris yra dainininkės bičiulis jau 20 metų ir yra apie ją parašęs keletą knygų, tarp jų - „Naked“ („Nuoga“).

Kylie gerbėjai sutaria, kad būtent šio stilisto patarimai prieš 14 metų suteikė naują kvėpavimą dainininkės karjerai. Būtent Williamas įkalbėjo artistę klipe „Spinning Around“ pasipuošti aptemptais aukso spalvos šortukais, kuriuos pamatę vyrai visoje planetoje tiesiog neteko žado.

„Williamas – lyg mano gėjus sutuoktinis“, - juokdamasi poros bendravimą apibūdina Kylie Minogue.

Būsimojo šou kostiumuose, anot dainininkės, tikriausiai atsispindės aštuntojo dešimtmečio mados tema, dėl kurios Kylie šiuo metu yra „tiesiog pamišusi“.

„Banguojančios, „plaukiančios“ formos. Bet, žinoma, mano gerbėjai visada tikisi didžiulio, spalvingo reginio. Taip bus ir šį kartą – be blizgesio ir plunksnų tikriausiai neišsiversime“, - žada dainininkė.

Naujame šou skambės ne tik šįmet išleisto naujausio Kylie albumo „Kiss Me Once“ dainos, bet ir daugybė kitų ją garsinančių kūrinių.

„Bus tikrai „kietas“ mano devintojo dešimtmečio hitų kokteilis. Būtinai prisiminsime tuos laikus, šis šou epizodas bus tikra kelionė į praeitį“, - užsimena Kylie.

Liverpulyje pasaulinį turą rugsėjo 24-ąją pradėsianti dainininkė jau yra suplanavusi pasirodymus 16-oje valstybių. Iki lapkričio vidurio ji koncertuos Europoje, o kitų metų pavasarį surengs eilę pasirodymų gimtojoje Australijoje.

Daugiau nei 70 milijonų parduotų įrašų, 12 studijoje įrašytų albumų ir beveik 60 singlų – tokia 1987-aisiais startavusios šios dainininkės muzikinės karjeros statistika. Kylie Minogue įrašyta į Guinnesso rekordų knygą – kaip artistė, kurios visi albumai, išleisti per tris dešimtmečius, pateko į britų populiariausių įrašų sąrašo penketuką. Ji apdovanota Britų ir „Grammy“ apdovanojimų statulėlėmis. Melburne Kylie garbei pastatyta ją vaizduojanti bronzinė skulptūra.

Dainininkės karjerą žymi dešimtys pasaulinių hitų - „I Should Be So Lucky“, „Better The Devil You Know“, „Tears On My Pillow“, „Confide In Me“, „Spinning Around“, „Your Disco Needs You“, „Can't Get You Out Of My Head“, „Slow“, „In My Arms“, „All The Lovers“ ir daugybė kitų.